Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8411000276
REGON: 770830716
Rok założenia:
2020

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Restauracja każdego dnia serwuje swoim gościom znakomite dania. Przygotowywane są one ze świeżych s...
Zorba na gdańskim Starym Mieście to restauracja śródziemnomorska z wykwintną kuchnią oraz muzyką na...
Nasz lokal mieści się w zabytkowym, 200-letnim budynku. Stawiamy na podtrzymywanie tradycji regiona...
Planując imprezę plenerową — piknik rodzinny, festyn czy dożynki należy zadbać o to, aby goście nie...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Arkadiusz Barczewski ,Przystań Rybacka' Mała Gastronomia Wynajem Pokoi" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 8411000276. Firma ma numer REGON: 770830716.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Nowęcin w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2020 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Jeziorna 13. Kod pocztowy do korespondencji to: 84-360 Nowęcin. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.7536374255933N, 17.5878435609928E. Firma "Arkadiusz Barczewski ,Przystań Rybacka' Mała Gastronomia Wynajem Pokoi" prowadzi swoją działalność w branży Restauracje inne kuchnie.

"Arkadiusz Barczewski ,Przystań Rybacka' Mała Gastronomia Wynajem Pokoi" posiada w swoim menu bardzo duży wybór doskonałych dań mięsnych oraz jarskich, dodatkowo na specjalne życzenie jest w stanie opracować indywidualne potrawy przygotowane na szczególne uroczystości rodzinne lub ewentualne spotkania biznesowe. Doświadczony personel zapewnia profesjonalną i życzliwą obsługę, dzięki czemu każdy z Gości czuje się wyjątkowo.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 514 940 674 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Arkadiusz Barczewski ,Przystań Rybacka' Mała Gastronomia Wynajem Pokoi

Arkadiusz Barczewski ,Przystań Rybacka' Mała Gastronomia Wynajem Pokoi, Nowęcin

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Arkadiusz Barczewski ,Przystań Rybacka' Mała Gastronomia Wynajem Pokoi


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.