Kompleksowa diagnostyka i leczenie stomatologiczne
Kompleksowa diagnostyka i leczenie stomatologiczne, Aria-Dent Centrum Stomatologii, Siewierz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6451344265
REGON: 277609189
Rok założenia:
2001

O firmie

Aria-Dent to niepubliczny zakład opieki zdrowotnej mieszczący się w Siewierzu, w powiecie będzińskim, w województwie śląskim. Centrum Stomatologii należy do Artura Kubicy i działa od 2001 roku. Zatrudnieni w nim dentyści zajmują się diagnozowaniem i leczeniem dzieci oraz dorosłych. Wykonują zabiegi w ramach prywatnej opieki zdrowotnej i na podstawie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Oferta

Od zdrowego uzębienia zależy w dużym stopniu zdrowie całego organizmu, dlatego niezależnie od wieku należy regularnie sprawdzać stan zębów i leczyć ewentualne choroby. Miejscem w którym mogą Państwo liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną jest Aria-Dent. Dentyści pracujący w centrum zajmują się między innymi profilaktyką, w tym usuwaniem kamienia nazębnego, fluoryzacją, a także lakierowaniem i lakowaniem zębów. Ponadto w ramach stomatologii zachowawczej usuwają zmiany próchnicze i wypełniają zęby trwałymi materiałami. Zajmują się również odbudową zębów, a w przypadku poważniejszych uszkodzeń leczą uzębienie metodą kanałową. Najmniejsi pacjenci są szczególnie traktowani, by nie zrazić ich do wizyt w gabinecie stomatologicznym. Opieka dentystyczna dzieci obejmuje kolorowe wypełnienia zębów, znieczulenie komputerowe oraz usuwanie zębów mlecznych i podcinanie wędzidełka wargi i języka.

W Aria-Dent wiele zabiegów poprzedzanych jest diagnostyką rentgenowską. Jest to szczególnie przydatne podczas zabiegów chirurgicznych. Stomatolodzy wykonują takie zabiegi jak:
  • ekstrakcje zębów
  • chirurgiczne ekstrakcje zębów
  • resekcja
  • hemisekcja
  • nacięcie i drenaż ropnia
  • ekstrakcje korzeni i zębów zatrzymanych
  • usunięcie torbieli
  • odsłonięcie zęba
W miejsca po usuniętych lub utraconych zębach wstawiają implanty oraz uzupełnienia protetyczne takie jak korony, mosty i protezy. Te ostatnie to między innymi protezy szkieletowe, akrylowe, nylonowe i nakładkowe.

W ramach leczenia stomatologicznego w klinice szynowane są zęby i wykonywany jest otwarty i zamknięty kiretaż. Ponadto przy pomocy różnego rodzaju aparatów ortodontycznych prostowane są zęby.

Pacjenci którym zależy nie tylko na zdrowym uśmiechu mogą również wybielić uzębienie. Do tego celu stosowane są trzy metody: lampą Beyond, laserem oraz specjalnymi nakładkami.

Więcej informacji dotyczących Centrum Stomatologi Aria-Dent znajdą Państwo na stronie internetowej, natomiast rejestracji wizyt można dokonać dzwoniąc pod podany numer telefonu.

Kontakt

Kontakt Aria-Dent Centrum Stomatologii

Aria-Dent Centrum Stomatologii, Siewierz

Opinie (3)

Opinie o firmie Aria-Dent Centrum Stomatologii

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
14.01.2019
Chodzę z córką do pani ortodonty polecam panią jak także stomatologów pełny profesjonalizm i super podejście do dzieci.Szacunek duży również do pań które rejestrują bardzo miłe i pomocne warto przyjśc
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
14.01.2019
Chodzę z córką do pani ortodonty polecam panią jak także stomatologów pełny profesjonalizm i super podejście do dzieci.Szacunek duży również do pań które rejestrują bardzo miłe i pomocne warto przyjśc
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.10.2015
Od kilku lat regularnie leczę się w tym gabinecie i jestem bardzo zadowolona, Obsługa bardzo miła, profesjonalna obsługa, a nowy placówka jest super wyposażona. Polecam.