Czynności prewencyjne na najwyższym poziomie
Czynności prewencyjne na najwyższym poziomie, Argus Ochrona Osób Mienia, Kutno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7751083929
REGON: 610241504
Rok założenia:
1990

O firmie

Agencja ochrony Argus powstała w 1990 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Kutnie, na terenie województwa łódzkiego. Firmą zarządza Sylwia Sawicka-Passendorfer.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy status Specjalnej Uzbrojonej Formacji Ochronnej

Oferta

Od początku istnienia naszej agencji ochroniarskiej Argus dążymy do perfekcji. Posiadamy 30-letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zaufało nam wielu klientów. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i właściciele przedsiębiorstw. Do naszych zadań należy:
 • monitoring,
 • działania prewencyjne,
 • monitorowanie alarmów,
 • indywidualny system ochrony,
 • techniczne środki zabezpieczeń,
 • monitoring domów,
 • monitoring mieszkań,
 • ochrona mienia,
 • systemy telewizji dozorowej.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i umiejętności potwierdzone licznymi certyfikatami. Stawiamy tylko na sprawdzonych pracowników, którzy znają się na wykonywaniu zadań w zakresie branży ochroniarskiej.

Oferujemy fizyczną ochronę stacjonarną obiektów, a także patrole strefy zewnętrznej obiektu ochranianego. W tym zakresie kilka razy na dobę wykonujemy oznakowanie terenu chronionego. Z naszych usług korzystają wielohektarowe jednostki produkcyjne z intensywnym ruchem pieszym i kołowym, banki, budowy, jednostki administracji publicznej i muzea. Specjalizujemy się też w montażu systemów alarmowych, między innymi monitoringu.

Wyszkoleni operatorzy reagują na krytyczne alarmy, identyfikują zagrożenia. Postępujemy zawsze zgodnie z procedurami. Po otrzymaniu polecenia podjęcia interwencji pojawiamy się bardzo szybko pod wskazanym adresem. Dodatkowo świadczymy usługi związane z transportem i ochroną wartości pieniężnych. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, gdyż zależy nam na Państwa zadowoleniu i bezpieczeństwie. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Argus w Kutnie.

Kontakt

Kontakt Argus Ochrona Osób Mienia

Argus Ochrona Osób Mienia, Kutno

Aktualności

 • konwoje ochroniarskie

  11.03.2024

  Konwoje ochroniarskie są ważnym elementem wielu firm, gdy przewożą cenne towary lub pieniądze do konkretnego celu. Niestety, stanowią one również łakomy kąsek dla przestępców, dlatego tak ważne jest, aby mieć niezawodną firmę ochroniarską, która zapewni im bezpieczeństwo. Firma Argus z Kutna to profesjonalna agencja, która oferuje usługi ochroniarskie, w tym właśnie konwoje.

  Więcej informacji
 • ochrona fizyczna

  22.01.2024

  Argus to firma specjalizująca się w zapewnianiu ochrony fizycznej i przeprowadzaniu patroli w określonej lokalizacji. Posiada ona zespół doświadczonych i dobrze wyszkolonych pracowników ochrony, którzy są gotowi do radzenia sobie w każdej sytuacji. Bez względu na to, czy potrzebujesz ochrony dla swojej firmy, czy własności osobistej, Argus może zapewnić Ci usługi, których aktualnie potrzebujesz.

  Więcej informacji
 • ochrona prewencyjna

  24.11.2023

  Agencja Ochrony Argus z siedzibą w Kutnie to firma specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony prewencyjnej. Dzięki zespołowi doświadczonych profesjonalistów oferujemy kompleksową ochronę naszym klientom. Zaliczamy do tego między innymi podjazdy kontrolne pod daną nieruchomość, a także regularne sprawdzanie stanu zagrożenia. Zaufaj nam i zapewnij bezpieczeństwo sobie i swojemu majątkowi.

  Więcej informacji
 • systemy alarmowe

  04.09.2023

  Martwisz się o bezpieczeństwo swojego domu lub firmy? Ochrona mienia przed kradzieżą, włamaniem lub wandalizmem ma kluczowe znaczenie. Jednym ze skutecznych sposobów na osiągnięcie tego celu jest instalacja systemu alarmowego. W Argusie specjalizujemy się w dostarczaniu ich na terenie Kutna i okolic. Nasz zespół ekspertów oferuje również szereg usług z zakresu ochrony, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojej nieruchomości przez cały czas.

  Więcej informacji
 • ochrona osób i mienia

  16.07.2023

  Argus to firma z siedzibą w Kutnie, która specjalizuje się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Nasze usługi obejmują ochronę fizyczną, a także monitorowanie posesji. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje i kwalifikacje, zapewniając niezawodną pomoc. Działamy dla osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak możemy Ci pomóc.

  Więcej informacji
 • monitoring

  31.05.2023

  Agencja Ochrony Argus z siedzibą w Kutnie to firma specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych usług ochroniarskich. Zakres naszych usług obejmuje całodobowy monitoring oraz montaż systemów alarmowych. Nasz zespół ekspertów jest zaangażowany w zapewnienie bezpieczeństwa klientom przez cały czas. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do oferowania niestandardowych rozwiązań, które spełniają unikalne potrzeby każdego z Państwa.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Argus Ochrona Osób Mienia


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.