Prace archeologiczno-konserwatorskie
Prace archeologiczno-konserwatorskie, Argo Pracownia archeologiczno-konserwatorska Wojciech Grabowski, Jelenia Góra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6111134646
REGON: 230266547
Rok założenia:
1995

O firmie

Siedziba naszej pracowni archeologiczno-konserwatorskiej Argo, prowadzonej przez Wojciecha Grabowskiego, mieści się w Jeleniej Górze, w województwie dolnośląskim. W branży archeologicznej działamy od 1995 roku. W oparciu o wieloletnie doświadczenie gwarantujemy wysoką jakość usług.

Oferta

Przedmiotem działalności naszej firmy Argo jest świadczenie kompleksowych usług archeologicznych. Zajmujemy się profesjonalnymi badaniami i nadzorem archeologicznym. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu kwerendy historycznej i wykonywaniu badań wykopaliskowych oraz weryfikacyjnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, świadczymy szeroki zakres dodatkowych usług. W ich skład wchodzi między innymi:
  • przygotowanie programów badawczych
  • sporządzanie dokumentacji obiektów zabytkowych
  • inwentaryzacja zabytków
Zatrudniamy zespół wyspecjalizowanych pracowników naukowych i technicznych, którzy dysponują niezbędnymi do konserwacji zabytków uprawnieniami i zezwoleniami konserwatora zabytków. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, a także rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Archeologia nie ma przed nami żadnych tajemnic. Posiadamy specjalistyczną wiedzę, którą wykorzystujemy w codziennej pracy. Państwa zadowolenie jest dla nas sprawą priorytetową.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług pracowni Argo!

Kontakt

Kontakt Argo Pracownia archeologiczno-konserwatorska Wojciech Grabowski

Argo Pracownia archeologiczno-konserwatorska Wojciech Grabowski, Jelenia Góra

Opinie (0)

Opinie o firmie Argo Pracownia archeologiczno-konserwatorska Wojciech Grabowski