Zabezpiecz swoje życie z profesjonalistą
Zabezpiecz swoje życie z profesjonalistą, Arga Anna Celej Ubezpieczenia PZU, Gózd

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5060100179
REGON: 383941349
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Nazywam się Anna Celej i jestem agentką ubezpieczeniową PZU. Swoją działalność prowadzę w Kłoczewie, w województwie lubelskim.

Oferta

Moi klienci mogą liczyć na szeroką ofertę ubezpieczeń. Oferuję atrakcyjne ubezpieczenie komunikacyjne, które obejmuje między innymi ubezpieczenie od kradzieży samochodu, ubezpieczenie szyb, opon czy też garażu.

W ofercie mojej działalności znajdziecie Państwo ubezpieczenia, takie jak:
  • ubezpieczenie na zdrowie i życie,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia majątku,
  • ubezpieczenia finansowe,
  • ubezpieczenia rolników.
Oferuję również bogaty pakiet ubezpieczenia indywidualnego, w tym ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym czy ubezpieczenie nieruchomości, takich jak dom, mieszkanie czy domek letniskowy. Zapewniam ubezpieczenie elektronicznego sprzętu przenośnego i stacjonarnego, a także ubezpieczenie gotówki w lokalu i transporcie. Uzupełnienie mojej szerokiej oferty stanowi ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych, od kradzieży i dewastacji czy szyb i innych przedmiotów do stłuczenia.

Swoją pracę wykonuję w sposób rzetelny i odpowiedzialny. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i profesjonalnie. Ofertę kieruję zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji czy przedsiębiorstw.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Artykuły

Dlaczego warto się ubezpieczać?
Dlaczego warto się ubezpieczać?
Życie składa się z wielu nieoczekiwanych wydarzeń. Nie wszystkie mają pozytywne skutki. Zabezpieczenie w razie takich sytuacji zapewnia polisa ubezpieczeniowa.

Wideo

Kontakt

Kontakt Arga Anna Celej Ubezpieczenia PZU

Arga Anna Celej Ubezpieczenia PZU, Gózd

Opinie (2)

Opinie o firmie Arga Anna Celej Ubezpieczenia PZU

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kuba
Kuba
5.0
09.11.2019
Rzetelny i bardzo rzeczowy agent ubezpieczeniowy, wszystko cierpliwie tłumaczy i uczciwie podchodzi do klienta. Nie ma mowy o jakimkolwiek braku profesjonalizmu. Szczerze polecam się ubezpieczyć, zwłaszcza jeśli dysponujemy drogim sprzętem elektronicznym - ubezpieczenie jest tańsze niż inwestowanie w kolejne urządzenia w razie zniszczenia.
Adrianna
Adrianna
5.0
30.09.2019
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Skorzystałam z ubezpieczenia turystycznego, bo niestety nigdy nie wiadomo, co się stanie podczas wyjazdu za granicę. Szczęście w nieszczęściu, że z niego skorzystałam, bo ostatniego dnia, tuż przed wyjazdem doznałam kontuzji, ale dzięki ubezpieczeniu udało się szybko zorganizować pomoc.