Wynajmujemy lokale i biura
Wynajmujemy lokale i biura, Arenda sp.j., Katowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:30
Wt.
07:00 - 15:30
Śr.
07:00 - 15:30
Cz.
07:00 - 15:30
Pt.
07:00 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6340250779
REGON: 003516218
KRS: 0000075820
Rok założenia:
1990

O firmie

Siedziba naszej firmy Arenda zlokalizowana jest w Katowicach. Od ponad dwudziestu sześciu lat świadczymy usługi dla naszych klientów w zakresie wynajmu nieruchomości. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Oferta

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Dopasowujemy swoją ofertę do rynku oraz indywidualnych potrzeb klientów. Świadczymy kompleksową obsługę, zapewniając pełen profesjonalizm.

Specjalizujemy się w wynajmie lokali magazynowych. Mamy wiele ciekawych ofert z zakresu biur oraz magazynów. Lokalizacja oraz warunki jakie proponujemy są ściśle zależne od naszych klientów. Nasza firma ma stabilną pozycję na rynku. Podejmiemy się realizacji każdego zadania.

Lokale, które proponujemy, są w pełni sprawdzone, komfortowe oraz dopasowane do wymagań klientów. Dzięki naszej firmie można wynająć całe hale magazynowe. Konkretną ofertę dopasowujemy do przeznaczenia nieruchomości.

Przygotowaliśmy bogatą ofertę tak, aby zapewnić kompleksową obsługę. Nasi pracownicy udzielają fachowego doradztwa. Na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje. Mają sporą wiedzę w wyszukiwaniu najkorzystniejszych rozwiązań. Gwarantujemy, że do każdego zadania w pełni się angażujemy. Wyróżniamy się dokładnością. Realizujemy zamówienia w terminie. Warunki współpracy ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Oferta jest skierowana do osób prywatnych. Do tej pory współpracowaliśmy także z przedsiębiorcami oraz instytucjami.

Na bieżąco śledzimy rynek nieruchomości. Od wielu lat istniejemy w branży i zdążyliśmy zdobyć zaufanie wielu klientów. Nasze doświadczenie pozwala nam na spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających osób.

Analizujemy każdy przypadek osobno. Zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Arenda w Katowicach.

Kontakt

Kontakt Arenda sp.j.

Arenda sp.j., Katowice

Opinie (1)

Opinie o firmie Arenda sp.j.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
19.08.2014
Wynająłem lokal za rozsądną cenę, jestem bardzo zadowolony bo są ładne widoki. Polecam