Projekty budowlane i koncepcyjne – od szkicu, po realizację i nadzór
Projekty budowlane i koncepcyjne – od szkicu, po realizację i nadzór, Architektoniczne Biuro Projektowe Weirauch, Kalisz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6180031464
REGON: 250483660
Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Architektoniczne biuro projektowe Weirauch założyliśmy już w 1991 roku na terenie Kalisza. Posiadamy 30-letnie doświadczenie w branży projektowej, a w naszym biurze zrealizowaliśmy już setki pomysłów na prywatne posesje czy obiekty komercyjne. Do sprawdzenia naszej oferty zapraszamy wszystkich chcących skorzystać z usług naprawdę doświadczonych architektów.

Oferta

W biurze projektowym Weirauch przygotowujemy projekty koncepcyjne i budowlane. Zajmujemy się projektowaniem obiektów mieszkalnych jedno- oraz wielorodzinnych. W skład naszych projektów wchodzi zagospodarowanie całej powierzchni działki, wraz z zaplanowaniem wszystkich elementów i funkcjonalnym rozkładem zieleni oraz otoczenia. Aby klienci mogli lepiej wyobrazić sobie efekt końcowy obiektu, przygotowujemy fotograficzne wizualizacje, a także makiety czy animacje komputerowe. Korzystając z zaawansowanego technologicznie sprzętu, jesteśmy w stanie odwzorować każdy szczegół projektu.

W naszej ofercie znajduje się:
  • projektowanie obiektów mieszkalnych,
  • projektowanie obiektów usługowych,
  • projektowanie biur,
  • projektowanie centrów handlowych,
  • projektowanie obiektów przemysłowych,
  • projektowanie obiektów energooszczędnych i pasywnych.
Każdy projekt, jaki tworzymy, jest zgodny z aktualnymi przepisami prawa budowlanego, a także wszystkimi planami zagospodarowania przestrzennego miasta czy też uwarunkowaniami technologicznymi nieruchomości.

Oprócz przygotowania projektu można u nas liczyć na nadzór autorski, dzięki któremu klienci mają pewność, że każdy szczegół projektu zostanie zrealizowany zgodnie z ustaleniami.

Do naszych usług należy także projektowanie wnętrz w obiektach mieszkalnych i biurach.

Jesteśmy odbiorcami licznych i prestiżowych nagród, które potwierdzają nasze zaangażowanie w pracę. Zapraszamy do kontaktu – architektoniczne biuro projektowe Weirauch.

Artykuły

Projekt nowoczesnego domu
Projekt nowoczesnego domu
Jeśli chcesz poznać cechy nowoczesnych projektów domów jednorodzinnych, koniecznie kliknij link i zapoznaj się z naszym artykułem pełnym cennych wskazówek.

Wideo

Kontakt

Kontakt Architektoniczne Biuro Projektowe Weirauch

Architektoniczne Biuro Projektowe Weirauch, Kalisz

Opinie (7)

Opinie o firmie Architektoniczne Biuro Projektowe Weirauch

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Tobiasz
Tobiasz
5.0
26.09.2021
Profesjonalne usługi architektoniczne. Porządnie wykonany projekt. Jestem naprawdę zadowolony.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
02.07.2021
Polecam ich, ponieważ mają doświadczenie, znają się na prawie budowlanym i projekt wykonują zgodnie z aktualnymi wytycznymi. Mają wyobraźnię i potrafią stworzyć niepowtarzalny punkt handlowy.
Dominika
Dominika
4.0
23.05.2021
Bardzo rzetelne biuro projektowe. Nadzorowali dosłownie każdy etap prac. Dbali o to, aby każdy szczegół został zrealizowany. Są odpowiedzialni i słowni.
Honorata
Honorata
5.0
28.03.2021
Projektanci mają zmysł przestrzenny. Potrafią wkomponować obiekt biurowy w otoczenie. Nasze biuro wygląda nowocześnie. Firma od razu zaprojektowała dla nas także wnętrza, z uwzględnieniem liczby pracowników i specyfiki branży, w jakiej pracujemy. Efekt genialny!
Daniel
Daniel
5.0
01.01.2021
Polecam ich za ogromne doświadczenie. Firma jest głównym projektantem galerii handlowej w naszym mieście. Projekt jest bardzo nowoczesny. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak będzie wyglądał cały teren, dzięki mapce, którą dla nas przygotowali. Naprawdę kompleksowa obsługa.
Kaśka
Kaśka
5.0
15.11.2020
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z ich usług. Projekt naszego domu przerósł nasze oczekiwania. Okazało się, że architekci zaplanowali wszystko tak, aby zmieścić się mniej więcej w kwocie, która nas interesowała i dali radę umieścić w mieszkaniu nowoczesne rozwiązania oraz funkcjonalne technologie.
Małgorzata
Małgorzata
5.0
26.09.2020
Mieliśmy okazję z nimi współpracować. Firma zaprojektowała modernizację i przebudowę naszego biurowca. Teraz pracujemy w zupełnie nowym i nowoczesnym budynku. Zupełnie nie przypomina starego obiektu, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Świetne wykonanie oraz nadzór nad realizacją.