Projekty domów energooszczędnych
Projekty domów energooszczędnych, Archi Bia Pracownia Projektowa, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5431955930
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Pracownia Projektowa Archi Bia powstała w 2014 roku. Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku. Projektujemy nowoczesne budynki. Właścicielem jest Wojciech Kadłubowski.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności są projekty nowoczesnych budynków. Nie oznacza to jednak, że projektujemy domy, które za parę lat wyjdą z mody. Nowoczesność odznacza się tym, że ich eksploatacja jest, jak najbardziej korzystna dla właścicieli. Nasze domy są jak najbardziej energooszczędne, z jak najlepiej rozplanowaną przestrzenią. Wszytko po to, by mieszkało się w nich jak najlepiej, i by w jak najmniejszym stopniu zanieczyszczały środowisko.

Oferta biura Archi Bia to projekty: budynków biurowych, budynków gospodarczych, budynków handlowych, budynków przemysłowych, budynków użyteczności publicznej. Poza tym trudnimy się także: projektami domów bliźniaków, projektami domów drewnianych, projektami domów ekologicznych, projektami domów energooszczędnych, oraz projektami domów jednorodzinnych.

Z wielką uwagą słuchamy życzeń i instrukcji naszych Klientów. Staramy się, by projekty były indywidualnie dobrane do potrzeb ludzi, którzy będą z nich korzystać. Dodatkowo dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom możemy zaproponować Państwu analizy przedprojektowe i kosztorysy inwestorskie. Pomagamy także w uzyskaniu odpowiedniej dokumentacji i pozwoleń oraz prowadzimy profesjonalny nadzór autorski.

Uzupełnieniem oferty są też: projekty: domów kanadyjskich, domów letniskowych, domów parterowych, domów pasywnych, domów piętrowych, domów szeregowych, domów wielorodzinnych, a także domów z bali.

Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Budujemy dom, czym powinien charakteryzować się projekt domu?
Budujemy dom, czym powinien charakteryzować się projekt domu?
Wykonanie projektu domu nie jest prostą sprawą, poprawnie wykonany projekt domu musi zawierać konkretne informacje. Zobaczmy, jakich danych nie może pomijać?
Projekty różnych budynków w jednym miejscu – jak wybrać biuro architektoniczne.
Projekty różnych budynków w jednym miejscu – jak wybrać biuro architektoniczne.
Gdy potrzebujemy skorzystać z usług architekta, warto poświęcić trochę czasu na zbadanie jego pozycji na rynku projektowym świadczącej o jakości usług.
Remont i rozbudowa budynku – tylko z uprawnionym architektem
Remont i rozbudowa budynku – tylko z uprawnionym architektem
Przebudowa domu, zmiany układu drzwi i okien to czasem konieczne zmiany w istniejących, adaptowanych na nowo domach. Czy trzeba do nich brać architekta?

Wideo

Kontakt

Kontakt Archi Bia Pracownia Projektowa

Archi Bia Pracownia Projektowa, Białystok

Opinie (3)

Opinie o firmie Archi Bia Pracownia Projektowa

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Gosia
Gosia
4.0
27.11.2019
Świetne projekty domów kanadyjskich. Wyglądają pięknie.
Patryk
Patryk
5.0
11.09.2019
Kupiłem od nich projekt domu energooszczędnego. Nie chciałem, żeby wyglądał bardzo nowocześnie, dlatego zastrzegłem sobie parę rzeczy. Wszytko zrealizowali.
Mariusz
Mariusz
5.0
30.07.2019
Super ta pracownia. Bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje. Jestem deweloperem i wiem, że dobry projekt to już połowa sukcesu. A oni robią najlepsze.