Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5472132332
REGON: 241899554
Rok założenia:
2011
Branża:

Polecane oferty

Bielsko-Biała, hetm. Zamoyskiego 2 lok. 12
Pracownia projektowa Kobiela-Architekci działa od wielu już lat. Do przygotowania projektów budowla...
Czechowice-Dziedzice, Szuwary 10
Podstawowym profilem naszej działalności jest tworzenie wyjątkowych projektów, idealnie dopasowanyc...
W naszym biurze projektowym tworzymy pełnobranżowe projekty ze wszystkimi uzgodnieniami administrac...
Każdemu marzy się miły, wygodny i ładny kąt do zamieszkania lub pracy. Sami często nie umiemy go st...

O firmie

Biuro projektowe z wieloletnim doświadczeniem od 1994 r. w zakresie sporządzania projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych wszelkich obiektów od jednorodzinnych rezydencji mieszkalnych po duże zespoły mieszkalne wielorodzinne, wielkokubaturowe obiekty użyteczności publicznej, zakłady produkcyjne, hale magazynowe.
Wiele lat doświadczeń projektowych pozwoliło rozwinąć zakres świadczonych przez nas usług o generalne wykonawstwo obiektów, inwestorstwo zastępcze, management inwestycji czy doradztwo przed inwestycyjne.

Zachęcamy do zapoznania się nasza ofertą na stronie internetowej.

Oferta

Projektowanie jest naszą pasją, dlatego właśnie jesteśmy najlepsi w tym, co robimy. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w doradztwie inwestycyjnym, a także w realizacji obiektów w generalnym wykonawstwie lub Inwestorstwie zastępczym.

Klientom pomagamy również w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji dla inwestycji. Do naszych zadań należy tworzenie projektów architektonicznych konstrukcyjnych i projektów wnętrz, na końcu jeżeli klient tego oczekuje także ich realizacja.

Dodatkowo przeprowadzamy analizy ekonomiczne i przestrzenne. Wydajemy ekspertyzy i opinie stanu technicznego budynków. Wykonujemy również badania geologiczne istotne dla robót budowlanych.
Posiadamy wysokiej klasy sprzęt przeznaczony do wizualizacji projektów, co sprawia, że każdy z klientów możemy zobaczyć efekt końcowy jeszcze przed rozpoczęciem budowy.

Zapewniamy pełną obsługę formalno-prawną inwestycji. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z naszą firmą.

Kontakt

Kontakt Archetype Management Sp. z o.o.

Archetype Management Sp. z o.o., Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Archetype Management Sp. z o.o.