Projektowanie domów luksusowych
Projektowanie domów luksusowych, Arcad Pracowania Architektury i Konstrukcji Arnold Ryczyrz, Dziedzice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1990122948
REGON: 382912498
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Pracowania Architektury i Konstrukcji Arcad działa w branży już od jakiegoś czasu. Nasza siedziba znajduje się w Dziedzicach, na terenie województwa krapkowickiego województwa opolskiego. Zajmujemy się projektowaniem budynków. Właścicielem jest Arnold Ryczyrz.

Oferta

Kto z Państwa nie chciałby mieszkać w pięknym i luksusowym domu, pracować w komfortowym biurze? To tak naprawdę marzenie każdego, które możemy zrealizować. Trudnimy się w przygotowywaniu projektów zabudowy mieszkalnej i biurowej. Dokładamy wszelkich starań, by nasze projekty wyróżniały się estetyką i funkcjonalnością. Ustalamy z Klientami szczegóły co do ich preferencji wykończeniowych i rozmieszczenia pomieszczeń.

Oferta pracowni Aracad to: projekty budynków biurowych, projekty budynków gospodarczych, projekty domów jednorodzinnych, projekty przebudowy domów, obsługa inwestycji budowlanych.

Poza tym przygotowujemy dokumentację przetargową, kosztorys inwestorski oraz uzyskujemy pozwolenie na budowę. Dodatkowo zajmujemy się projektowaniem domów wielorodzinnych, projektami ekologicznymi, a także adaptacją projektów gotowych. Pracują u nas młodzi i kompetentni architekci z pełnymi głowami wspaniałych pomysłów. Gwarantujemy, że nasze projekty są nie tylko ładne, ale również funkcjonalne.

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy. Zawsze w terminie oddajemy gotowe projekty i umożliwiamy ich ewentualne zmiany.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Projekt stworzony przez architekta kluczem do budowy wymarzonego domu
Projekt stworzony przez architekta kluczem do budowy wymarzonego domu
Dom jednorodzinny powinien być odpowiednio zaprojektowany. Zajmie się tym doświadczony architekt, który uwzględni jednocześnie wszelkie oczekiwania inwestora.

Wideo

Kontakt

Kontakt Arcad Pracowania Architektury i Konstrukcji Arnold Ryczyrz

Arcad Pracowania Architektury i Konstrukcji Arnold Ryczyrz, Dziedzice

Opinie (4)

Opinie o firmie Arcad Pracowania Architektury i Konstrukcji Arnold Ryczyrz

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Darek
Darek
4.0
13.11.2019
Już nie jeden projekt z nimi zrealizowaliśmy. To porządna pracownia.
Anna
Anna
5.0
09.09.2019
Świetnie działają. To bardzo zdolni młodzi architekci.
Ulka
Ulka
5.0
29.07.2019
Podobają mi się budynki ich projektu. Są takie eleganckie i wyglądają na bardzo dopracowane. Chyba też u nich zamówię.
Anita
Anita
5.0
22.05.2019
Super architekci! Jestem bardzo zadowolona z projektu mojego domu. Jest dokładnie taki, jaki chciałam. Uwzględnili moje prośby.