Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7352779693
REGON: 367120702
Rok założenia:
2017

Polecane oferty

Nasz główny profil działalności to czyszczenie z wykorzystaniem techniki wysokociśnieniowej i sprzę...
Prace wysokościowe z wykorzystaniem technik alpinistycznych wykonujemy od 2007 roku, choć nasze doś...
Dachy bez wątpienia należą do najważniejszych elementów każdego domu i budynku gospodarczego. Naraż...
Radom, Limanowskiego 78 lok. 19
Zajmujemy się wykonaniem prac na wysokościach przy użyciu lin i uprzęży. Są to między innymi prace ...

O firmie

Siedziba firmy Arborystykapodhale znajduje się w Nowym Targu, na terenie województwa małopolskiego. Specjalizujemy się w wycince drzew. Mamy bogate doświadczenie, które sprawia, że możemy Państwu zagwarantować świadczenie profesjonalnych usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Dawid Drąg.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności Arborystykapodhale są usługi arborystyczne. Podejmiemy się profesjonalnych prac na wysokościach. Możemy Państwu zaproponować wycinkę, a także podcinanie i pielęgnację drzew. W naszej ofercie można znaleźć usuwanie połamanych, chorych bądź martwych konarów i gałęzi. Zadbamy o poprawę stanu zdrowotnego i technicznego. Oferujemy czyszczenie działek zadrzewionych i zakrzaczonych.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy usuwanie skutków wichury, wywóz drewna oraz przycinanie krzewów. Wykonamy cięcia sanitarne, prześwietlające, korygujące oraz likwidujące kolizję drzewa z budynkami. Proponujemy także usługi podnośnikiem koszowym. Pomalujemy dachy metodą natryskową bądź tradycyjną.

Zajmujemy się również malowaniem i myciem pod ciśnieniem elewacji oraz dachów. Oferujemy mycie okien i odśnieżanie dachów, jak również zbijanie sopli. Uzupełnienie naszej oferty stanowi koszenie trawników.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Kontakt Arborystykapodhale Dawid Drąg

Arborystykapodhale Dawid Drąg, Nowy Targ

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (12)

Opinie o firmie Arborystykapodhale Dawid Drąg


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jolanta
Jolanta
5.0
03.02.2019
Zleciłam im mycie okien w biurowcu, wykorzystali metodę alpinistyczną. Bezpiecznie i sprawnie. Super. Polecam firmę Arborystykapodhale.
Arek
Arek
5.0
31.01.2019
Zależało mi na sprawnym odśnieżeniu dachu, a przy okazji usunięciu sopli. Zlecenie zrealizowali na następny dzień. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, sprawnie i bezpiecznie. Polecam.
Maciek
Maciek
5.0
07.12.2018
Regularnie współpracujemy z tą firmą, koszą u nas trawniki i przycinają krzewy. Zawsze na czas. Polecamy.
Tycjan
Tycjan
5.0
25.11.2018
Malowali u mnie dach używając metody natryskowej. Kompletnie się na tym nie znam, dlatego pracownicy udzielili mi informacji. Usługa wymagała podnośnika koszowego, jednak koszty nadal nie były zbyt wielka. Polecam.
Oskar
Oskar
5.0
27.10.2018
Pocięli kilka drzew w moim sadzie i je wywieźli. Niskie ceny usług, profesjonalna obsługa. Polecam.
Dominika
Dominika
5.0
17.09.2018
Budując nowy ciąg komunikacyjny, zleciliśmy firmie Arborystykapodhale likwidację drzewa, które kolidowało z infrastrukturą. Zlecenie zrealizowali w szybkim terminie. Polecamy.
Marek
Marek
5.0
18.08.2018
Pomogli mi w usuwaniu gałęzi z mojego sadu, jestem bardzo wdzięczny i jednocześnie zadowolony z ich usług. Polecam.
Asia
Asia
5.0
17.07.2018
Dbają o poprawę stanu zdrowotnego drzew w moim ogrodzie, który był zaniedbany. Teraz prezentuje się pięknie. Z przyjemnością wiosną i latem zapraszam moich znajomych na wspólne grillowanie. Polecam.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
17.06.2018
Regularnie współpracujemy, dbają o tereny zielone na terenie miasta, a od czasu do czasu usuwają konary, które są martwe bądź połamane. Zawsze profesjonalnie, rzetelnie i terminowo. Polecamy.
Dagmara
Dagmara
5.0
27.05.2018
Kupiłam działkę, która była zaniedbana. Znalazłam w Internecie ofertę firmy Arborystykapodhale i postanowiłam im zlecić oczyszczanie zadrzewionej działki. Panowie pracowali bardzo szybko i sprawnie. Polecam.
Kasia
Kasia
5.0
14.04.2018
Do każdego zlecenia podchodzą z zaangażowaniem. Skorzystałam z ich usług chcąc odnowić elewację. Umyli ją i pomalowali, a dom wygląda jak nowy. Super. Przy okazji wyczyścili cały dach i rynny. Polecam serdecznie.
Hania
Hania
5.0
11.03.2018
Bardzo profesjonalna firma, która oferuje wycinkę drzew techniką alpinistyczną. Wszystko przebiega sprawnie i rzetelnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Miła obsługa, niskie ceny usług. Na pewno jeszcze w przyszłości skorzystam z ich usług. Polecam.