Specjaliści od projektowania sieci wod-kan i gazowych
Specjaliści od projektowania sieci wod-kan i gazowych, AQUA-SOL PROJEKT Sp. z o.o., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8943212228
REGON: 525417216
Rok założenia:
2023

O firmie

Biuro projektów i nadzorów AQUA-SOL PROJEKT Sp. z o.o. znajdą Państwo we Wrocławiu. Od 2012 roku oferujemy Państwu projektowanie sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych i gazowych.

Oferta

Jesteśmy doświadczonymi projektantami sieci i przyłączy. Nie tylko projektujemy, ale także pomagamy w uzyskiwaniu zgłoszeń lub pozwoleń wodnoprawnych oraz sprawowaniu nadzorów budowlanych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm, inwestorów oraz deweloperów.

Zapewniamy przygotowanie dokumentacji projektowej oraz pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę. We współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami zapewniamy też budowę sieci i przyłączy. Oferujemy Państwu:
  • projekty kanalizacji sanitarnej i deszczowej,
  • projekty sieci i przyłączy gazowych,
  • projekty sieci i przyłączy wododociągowych,
  • projekty instalacji wewnętrznych wod-kan i centralnego ogrzewania,
  • projekty oczyszczalni ścieków i systemów oczyszczania wód deszczowych.
Wykonujemy projekty instalacji wodociągowych i instalacji kanalizacji oraz pomagamy w przyłączaniu sieci do istniejącej infrastruktury kanalizacyjnej, oferując projekty przyłącza wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych.

Zajmujemy się wykonywaniem projektów budowlanych i wykonawczych. Sporządzamy kosztorysy, wykonujemy przedmiary oraz realizujemy obliczenia wytrzymałościowe.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt AQUA-SOL PROJEKT Sp. z o.o.

AQUA-SOL PROJEKT Sp. z o.o., Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie AQUA-SOL PROJEKT Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.