Projektowanie, montaż i serwis systemów uzdatniania wody
Projektowanie, montaż i serwis systemów uzdatniania wody , Aqua Concept Polska sp. z o.o., Komorniki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9880293966
Rok założenia:
2014

O firmie

Siedziba firmy Aqua Concept Polska znajduje się w Komornikach, niedaleko Środy Śląskiej, w województwie dolnośląskim. Historia przedsiębiorstwa sięga kilkudziesięciu lat wstecz. Jego oferta obejmuje środki, badania i technologie służące do oczyszczania wody.

Oferta

Uzdatnianie wody ma duże znaczenie zarówno w przemyśle, jak i w budownictwie. Pozwala na bezawaryjne działanie instalacji i obniża koszty działalności. Jest to możliwe dzięki rozwiązaniom oferowanym przez Aqua Concept Polska. Przedsiębiorstwo zapewnia kompleksową pomoc osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym dotrzymywanie terminów i dobieranie najlepszych urządzeń i środków. Firma przede wszystkim zajmuje się wodą przemysłową oraz nośnikami ciepła. W swoim laboratorium opracowała dla tych dziedzin ponad 250 środków chemicznych, które są przyjazne dla środowiska. W przypadku wody przemysłowej Aqua Concept Polska oferuje instalacje i środki, które usuwają kamień i rdzę z rurociągów i urządzeń. Oferta obejmuje takie zagadnienia jak:
 • otwarte systemy chłodzenia,
 • zamknięte systemy chłodzenia,
 • kotły parowe,
 • woda procesowa,
 • instalacje tryskaczowe,
 • oczyszczacze powietrza.
Cel, jakim jest uzdatniona woda osiągany jest m.in. poprzez jej fizyczne uzdatnianie. Z tego powodu specjaliści firmy projektują, montują i w razie potrzeby serwisują odpowiednie instalacje. Są to systemy zmiękczania przeciwko zakamienieniu i instalacje odwróconej osmozy, które odsalają wodę. Ponadto dostarczane są systemy dozowania i systemy filtracyjne. Mogą to być gotowe instalacje lub indywidualnie zaprojektowane. Przedsiębiorstwo ma tez w ofercie chemiczne środki do uzdatniania wody, w tym:
 • środki antykorozyjne,
 • stabilizatory twardości,
 • biocydy,
 • biosyspergatory przeciwko tworzeniu się śluzu.
Poza instalacjami przemysłowymi Aqua Concept Polska dostarcza takie rozwiązania jak nośniki ciepła. Zajmuje się chłodzeniem silników, ciekłymi nośnikami ciepła i ochroną instalacji grzewczych. W tym pierwszym przypadku sprzedawane są płyny chłodnicze coracon oraz specjalne filtry do silników. Z kolei ciekłe nośniki ciepła oferowane są w specjalnych wersjach do paneli słonecznych i instalacji geotermalnych. Wreszcie zadania związane z ochroną instalacji obejmują takie usługi jak:
 • analiza wody grzewczej,
 • napełnianie instalacji grzewczych,
 • ochrona przeciwmrozowa,
 • czyszczenie starych instalacji grzewczych,
 • utylizacja nośników ciepła.
Więcej informacji dotyczących Aqua Concept Polska znajduje się na stronie internetowej. Pytania związane z działalnością przedsiębiorstwa najlepiej kierować pod podany numer telefonu albo wysłać mailowo.

Kontakt

Kontakt Aqua Concept Polska sp. z o.o.

Aqua Concept Polska sp. z o.o., Komorniki

Słowa kluczowe

Opinie (11)

Opinie o firmie Aqua Concept Polska sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Cezary
Cezary
5.0
23.02.2021
Biosyspergatory od Aqua Concept Polska zapobiegają powstawaniu śluzu w instalacjach. Cieszę się, że trafiłem na tak skuteczny produkt.
Miłosz
Miłosz
5.0
09.01.2021
Kompleksowa oferta. Nie tylko sprzedają nośniki ciepłą, ale też w razie potrzeby pomagają je wymienić. Dostarczają do tego celu specjale pojemniki, a później utylizują płyn.
Slavvekk
Slavvekk
5.0
19.12.2020
Muszę przyznać, że ochrona przeciwmrozowa, jaką zapewnia Aqua Concept Polska działa. Środki od tego producenta zapewniają bezawaryjne działanie instalacji nawet w srogie zimy.
Artur
Artur
5.0
12.11.2020
Po serwisie instalacji grzewczej jest zdecydowanie bardziej wydajna. Firma Aqua Concept Polska doskonale się spisała!
Maksymilian
Maksymilian
5.0
05.10.2020
Najlepsi na rynku. O oczyszczaniu chemicznym i fizycznym wody wiedzą wszystko. Polecam produkty i usługi Aqua Concept Polska.
kwantax
kwantax
5.0
17.09.2020
Projektują, montują i serwisują instalacje uzdatniania wody. Kompleksowa oferta.
Wojciech
Wojciech
5.0
10.08.2020
Środki chemiczne od Aqua Concept Polska działają. Podobało mi się, że pomogli mi dobrać odpowiednie rozwiązanie do firmowej instalacji.
szczery
szczery
5.0
24.07.2020
W instalacjach używam sprzedawane przez Aqua Concept Polska środki antykorozyjne i stabilizatory twardości. Dobrze spełniają swoją funkcję.
Wojtowicz
Wojtowicz
5.0
09.06.2020
Mają najlepsze nośniki ciepła do paneli słonecznych. Nawet zimą zachowują swoje właściwości.
SławomirGr
SławomirGr
5.0
31.05.2020
Kompleksowa oferta. Aqua Concept Polska zna się na uzdatnianiu wody jak mało kto. Wiem, że mają własne laboratorium i w nim opracowują nowe środki do chemicznego oczyszczania wody. W moim zakładzie stosuję je, ale mam też filtry dostarczone przez firmę. Razem stanowią siłę, która dokładnie oczyszcza wodę w instalacjach.
Emil
Emil
5.0
30.04.2020
Aqua Concept Polska można zaufać w zakresie uzdatniania wody przemysłowej. Mają w ofercie różne rozwiązania do uzyskania najwyższej jakości wody. W przypadku mojego zakładu zaprojektowali i zamontowali instalację do odsalania wody, a ponadto dostarczają środki chemiczne do oczyszczania wody. W każdej chwili służą też serwisem.