Dodatkowe dane

Polecane oferty

Prowadzimy pokoje gościnne w miłej, rodzinnej atmosferze oraz w wysokim standardzie. Nasze pokoje w...
Letni lub zimowy urlop w górach to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu. Osoby zainteresowan...
Jasienica to malownicza miejscowość, niezwykle atrakcyjna pod względem turystycznym. Nasz ośrodek p...
Nasz pensjonat usytuowany jest w jednym z piękniejszych miejsc w Beskidzie Żywieckim. Jest to drugi...

O firmie

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Szczyrk w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Chabrów 4. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 43-370 Szczyrk. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 49.7184945776414N, 19.037375978799E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: rezerwacja@apartamentychabrow4.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Apartamenty Chabrów 4" to Noclegi i kwatery prywatne.

"Apartamenty Chabrów 4" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Szczyrk.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 605 353 040 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Apartamenty Chabrów 4

Apartamenty Chabrów 4, Szczyrk

Opinie (0)

Opinie o firmie Apartamenty Chabrów 4