Dodatkowe dane

Polecane oferty

Podstawowym profilem naszej działalności jest zapewnienie zainteresowanym zakwaterowania nad morzem...
Willa Bliska świadczy kompleksowe usługi hotelarskie. Posiadamy duże doświadczenie w branży. Działa...
Możemy Państwu zaproponować komfortowe warunki noclegowe. W naszej ofercie można znaleźć pokoje na ...
Agroturystyka Pomerania to urokliwe miejsce, w którym nasi goście spędzają miłe chwile. Dysponujemy...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Beethovena 38. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 80-171 Gdańsk. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.35589N, 18.61203E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: info@apartament.gdansk.pl. Przedsiębiorstwo "Apartament" działa od lat w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"Apartament" w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Gdańsk.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 58 302 28 17.

Kontakt

Kontakt Apartament

Apartament, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Apartament