Dodatkowe dane

Polecane oferty

Grzybowo to malownicza miejscowość, położona niedaleko Kołobrzegu, która przyciąga nie tylko rozleg...
Niechorze to miejscowość wypoczynkowa z kąpieliskiem morskim oraz przystanią położona nad Morzem Ba...
Mielno to miejscowość położona między Bałtykiem a jeziorem Jamno. To świetne miejsce dla osób lubią...
Nasz ośrodek jest położony w doskonałej lokalizacji pośród sosnowo-świerkowego lasu, 300 m od czyst...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Kołobrzeg w województwie zachodniopomorskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Klonowa 30B. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 78-100 Kołobrzeg. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.17578N, 15.54193E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: mwewiorski@yahoo.co.uk. Przedsiębiorstwo "Apartament" działa od lat w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"Apartament" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Kołobrzeg jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 602 131 881 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Apartament

Apartament, Kołobrzeg

Opinie (0)

Opinie o firmie Apartament