Wyjazdy, szkolenia, eventy.
Wyjazdy, szkolenia, eventy., AP Tour & Events, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5271310695
REGON: 140031779
Rok założenia:
2016
Branża:

O firmie

AP Tour & Events to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się organizacją wycieczek i wyjazdów integracyjnych dla firm i przedsiębiorstw. Obsługujemy również klientów indywidualnych. Działamy od ponad 20 lat, a nasza siedziba mieści się w Warszawie. Firmą zarządza Anna Pawlina. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Oferta

Wieloletnie doświadczenie i niezwykłe zaangażowanie naszego personelu pozwala nam zagwarantować Państwu usługi najwyższej jakości. Nowoczesne podejście do biznesu i wyjazdów dla firm oraz liczne, udane realizacje umożliwiły nam zdobycie wielu zaufanych klientów, którzy nie raz wracają z chęcią wznowienia współpracy. Naszą specjalnością jest organizacja wycieczek dla firm, wyjazdów integracyjnych, szkoleń i konferencji.

Organizujemy wyjazdy zarówno w kraju, jak i za granicą, a nasza usługa obejmuje:
  • transport,
  • dobór hotelu,
  • niestandardowe atrakcje,
  • przeżycia kulinarne.
Nasza oferta jest niezwykle konkurencyjna. Nowoczesne podejście do tematu turystyki i wyjazdów integracyjnych nie kończy się na stworzeniu oferty. My przygotowujemy ją w całości pod dyktando naszych klientów. Spełniamy Państwa oczekiwania i marzenia.

Dbamy o to, aby nasza oferta była kompleksowa. W związku z tym przejmujemy na siebie obowiązek organizacji transferów, przelotów, noclegów, hoteli i atrakcji. Dbamy również o bezpieczeństwo Państwa podróży.

Oferujemy:
  • wyjazdy integracyjne dla firm,
  • eventy firmowe,
  • spływy kajakowe dla firm,
  • wycieczki krajowe,
  • wycieczki zagraniczne,
  • wycieczki dla szkół.

Jesteśmy profesjonalnym organizatorem konferencji i eventów dla firm i grup zorganizowanych. Zapewniamy profesjonalną obsługę, opiekę i dobry kontakt na każdym etapie realizacji Państwa zlecenia. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy i przystępne ceny.
Zapraszamy!

Artykuły

Wyjazdy integracyjne i motywacyjne. Jaką pełnią rolę w firmie?
Wyjazdy integracyjne i motywacyjne. Jaką pełnią rolę w firmie?
Wyjazdy integracyjne to jedna z form motywacji pracowników do dalszej efektywnej pracy. Mogą pełnić funkcję marketingową, czyli poprawiać wizerunek firmy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt AP Tour & Events

AP Tour & Events, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie AP Tour & Events

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mateusz
Mateusz
5.0
21.08.2019
Rewelacja! Oferta tej firmy to prawdziwy przełom w podejściu do wyjazdów firmowych.