Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6782868275
REGON: 122653555
Rok założenia:
2012

Polecane oferty

Kraków, Stanisława ze Skalbmierza 8
Specjalizuję się w księgowości. Zajmuję się przede wszystkim pomaganiem osobom pracującym za granic...
Kraków, Moniuszki 26 lok. 4
Od początku działalności biuro świadczy usługi na rzecz podmiotów gospodarczych, stowarzyszeń, fund...
Nasze biuro rewizyjne zajmuje się profesjonalnym badaniem rocznych sprawozdań finansowych. W ramach...
Nasza firma świadczy kompleksowe usługi księgowe. Mamy duże doświadczenie w tej kwestii. Prowadzimy...

O firmie

Prowadzone przez nas biuro Anulka rozpoczęło działalność w 2012 roku, od początku świadcząc profesjonalne usługi. W tym czasie zyskaliśmy doświadczenie oraz szerokie grono stałych Klientów. Siedziba biura zlokalizowana jest w Krakowie. Specjalizujemy się w księgowości. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Anna Kiereś.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszego biura Anulka są usługi rachunkowe. Podejmiemy się reprezentowania Klienta w Urzędzie Skarbowym bądź Inspektoracie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Zajmujemy się również usługami związanymi z podatkami, w ramach których oferujemy rozliczanie podatku dochodowego, VAT i ryczałtu. Pomożemy Państwu w wyborze formy prawnej opodatkowania dla działalności.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy księgowość. Możemy Państwu zaproponować prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz handlowych, a także ryczałtu ewidencjonowanego. Sporządzimy rozliczenia roczne. Podejmiemy się prowadzenie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży. Zajmujemy się również ewidencją środków trwałych i ewidencją wyposażenia.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi prowadzenie spraw kadrowo-płacowych. Jesteśmy w stanie sporządzić listy płac oraz naliczać wynagrodzenie. Oferujemy wypełnianie i dostarczanie deklaracji podatku dochodowego od wynagrodzeń zatrudnionych osób, a także dokumentów zgłoszenia nowo zatrudnionych pracowników do ZUS. Prowadzimy ewidencję kadrową, jak również sporządzamy ewidencję i raporty wynagrodzeń.

Istnieje możliwość dojazdu do Klienta na terenie Krakowa, jak również przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, służymy fachowym doradztwem. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą z bogatą wiedzą, aczkolwiek nieustannie dążą do rozwoju swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. Zapewniamy pełen profesjonalizm i poufność. Gwarantujemy rzetelność i terminowość. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Zapraszamy do biura Anulka.

Kontakt

Kontakt Anulka Biuro rachunkowe Anna Kiereś

Anulka Biuro rachunkowe Anna Kiereś, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Anulka Biuro rachunkowe Anna Kiereś