Wysokiej jakości szkło szklarniowe
Wysokiej jakości szkło szklarniowe, Annpol Szkło szklarniowe Anna Chamernik, Piotrków Trybunalski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7711294413
REGON: 100312618
Rok założenia:
2007
Branża:

O firmie

Firma Annpol znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim, na terenie województwa łódzkiego. Działalność prowadzimy od 2007 roku. Zajmujemy się produkcją szkła szklarniowego i budowlanego. Osobą decyzyjną jest Anna Chamernik.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług szklarskich. Posiadamy 11-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz mniejszych i większych firm.

Proponujemy:
  • szkło budowlane,
  • szkło ogrodowe,
  • szkło szklarniowe,
  • szkło bezbarwne,
  • szkło na zamówienie,
  • szkło bezbarwne float.
Nasze wyroby powstają z wysokiej jakości materiałów i komponentów. Do produkcji używamy tzw. zestawu szklarskiego, w skład którego wchodzi piasek szklarski, węglan sodu, wapień, dolomit, tlenek glinu oraz inne substancje, które mają wpływ na zmianę właściwości fizycznych i chemicznych szkła. Cały proces odbywa się przy użyciu specjalistycznych maszyn, gdzie taka mieszanka jest podgrzewana.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji nietypowych zadań.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Zależy nam na Państwa satysfakcji z efektu końcowego. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy Annpol w Piotrkowie Trybunalskim.

Kontakt

Kontakt Annpol Szkło szklarniowe Anna Chamernik

Annpol Szkło szklarniowe Anna Chamernik, Piotrków Trybunalski

Opinie (0)

Opinie o firmie Annpol Szkło szklarniowe Anna Chamernik