Leczę choroby zapalne skóry
Leczę choroby zapalne skóry, Anna Ziajka-Paluch lek. med. Dermatolog, Cieszyn

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
16:30 - 19:00
Wt.
16:30 - 19:00
Śr.
16:30 - 19:00
Cz.
Zadzwoń i sprawdź
Pt.
Zadzwoń i sprawdź
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5481074048
REGON: 070410657
Rok założenia:
1992

O firmie

Nazywam się Anna Ziajka-Paluch i jestem lekarzem dermatologiem. Prowadzę swój gabinet, którego siedziba znajduje się w Cieszynie, w województwie śląskim. Posiadam duże doświadczenie w branży, działalność prowadzę nieprzerwanie od 1993 roku.

Oferta

Specjalizuję się w leczeniu chorób skórnych. W moim gabinecie przyjmuję osoby w różnym wieku. Dysponuję specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzanie niezbędnych badań. Pierwsza wizyta w moim gabinecie rozpoczyna się od szczegółowego wywiadu z Pacjentem. Dokonuję oceny zmian skórnych i śluzówkowych, w razie potrzeby dokonuję także wymazów bakteriologicznych i wycinków skórnych oraz przeprowadzam badania mykologiczne.

Zajmuję się leczeniem takich chorób skórnych jak:
  • trądzik,
  • łuszczyca,
  • alergie,
  • liszaj płaski,
  • świerzbiączka,
  • guzki,
  • ziarniniaki.
Proponuję również leczenie infekcji wirusowych, grzybiczych oraz bakteryjnych. Zajmuję się chorobami paznokci i włosów, mogą Państwo liczyć także na moją pomoc w przypadku chorób wenerycznych. Dysponuję dermatoskopem, dzięki któremu jestem w stanie wykonać oceny stanów przednowotworowych i nowotworów skóry oraz znamion barwnikowych.

Ponadto wykonuję zabiegi elektrokoagulacji i krioterapii. Pomogę w przypadku łagodnych guzków skórnych, włókniaków oraz brodawek płaskich i łojotokowych. Zajmę się naczyniami gwiaździstymi oraz rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi twarzy.

Do każdego Pacjenta podchodzę w sposób indywidualny. Zapewniam pełna dyskrecję. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami funkcjonowania mojego gabinetu w Cieszynie.

Artykuły

Co warto wiedzieć na temat łuszczycy?
Co warto wiedzieć na temat łuszczycy?
Leczenie łuszczycy opiera się na stosowaniu maści, środków farmakologicznych doustnych, fototerapii, a także coraz częściej na stosowaniu leków biologicznych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Anna Ziajka-Paluch lek. med. Dermatolog

Anna Ziajka-Paluch lek. med. Dermatolog, Cieszyn

Opinie (8)

Opinie o firmie Anna Ziajka-Paluch lek. med. Dermatolog

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ewa
Ewa
5.0
11.05.2019
Dziękuję raz jeszcze, zgłosiłam się do gabinetu z chorobą paznokci, na szczęście szybko udało się opanować sytuację i wszystko wróciło do normy.
Marek
Marek
5.0
25.03.2019
Leczyłem u pani doktor trądzik, który niestety pozostał mi po okresie dojrzewania. Odpowiednie leczenie zaowocowało zmniejszeniem zmian, jest już o niebo lepiej.
Kamil
Kamil
5.0
31.01.2019
Ładny, zadbany gabinet, dobrze wyposażony. Pani doktor bardzo uprzejma, miła i rzeczowa. Widać, że ma dużą wiedzę.
Konrad
Konrad
5.0
02.11.2018
Polecam jeśli ktoś ma problemy z łuszczycą! Pani dr Ziajka-Paluch bardzo mi pomogła.
Kuba
Kuba
5.0
22.09.2018
Chodzę do pani doktor już od lat. Mam problematyczną skórę, więc często potrzebuję konsultacji. To najlepszy lekarz, z jakim się zetknąłem.
Renata
Renata
5.0
31.07.2018
Córka miała problemy z trądzikiem. Zgłosiłyśmy się do pani Doktor i po zastosowaniu odpowiedniego leczenia już widać znaczne efekty! Polecam.
Olga
Olga
5.0
26.05.2018
Bardzo serdecznie polecam panią doktor Ziajkę-Paluch! Długo zmagałam się z alergią, która przeszkadzała mi w normalnym funkcjonowaniu. Próbowałam wszystkiego. Wreszcie trafiłam tutaj i udało się znaleźć rozwiązanie.
j dz
j dz
5.0
20.04.2017
Bardzo dobra lekarka - trafna diagnoza, przybliży pacjentowi wiadomości o jego chorobie, jest też miła , ludzka.