Profesjonalny salon fryzjersko-kosmetyczny
Profesjonalny salon fryzjersko-kosmetyczny, Anna Sosińska Salon fryzjersko kosmetyczny, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 20:00
Wt.
10:00 - 20:00
Śr.
10:00 - 20:00
Cz.
10:00 - 20:00
Pt.
10:00 - 20:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5271381608
REGON: 012666681
Rok założenia:
1997

O firmie

Profesjonalny salon fryzjersko-kosmetyczny znajduje się w Warszawie. Właścicielką jest doświadczona fryzjerka Anna Sosińska, pod której przewodnictwem działamy nieprzerwanie od 1997 roku. Oferujemy kompleksowe usługi fryzjerskie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Oferta

Wizytówką każdej kobiety są piękne i zadbane włosy. Wychodzimy naprzeciw potrzebom osób, którym zależy na niepowtarzalnej fryzurze i wypielęgnowanych włosach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu doskonale znamy potrzeby i wymagania klientów oraz obecnie panujące trendy.

Oferujemy Państwu profesjonalne i precyzyjne strzyżenie damskie i męskie oraz dziecięce. Odświeżamy oraz wzmacniamy włosy. Podcinamy grzywki i końcówki. Zajmujemy się modelowaniem włosów. Gwarantujemy piękne i trwałe ułożenie. Ponadto zachęcamy do skorzystania z naszej oferty ślubnej. Specjalizujemy się w wykonywaniu fryzur okolicznościowych. Wykonujemy:
  • koki,
  • uczesania retro,
  • fryzury w stylu romantycznym,
  • fale i loki.
Dodatkowo polecamy trwałą ondulację i keratynowe prostowanie włosów. Zajmujemy się też wykonywaniem zabiegów pielęgnacyjnych. Posiadamy saunę na włosy.

Z zakresu kosmetyki wykonujemy zabiegi na twarz oraz na dłonie i paznokcie, manicure i pedicure, a także hennę i regulację brwi.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.

Kontakt

Kontakt Anna Sosińska Salon fryzjersko kosmetyczny

Anna Sosińska Salon fryzjersko kosmetyczny, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Anna Sosińska Salon fryzjersko kosmetyczny