Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5481001374
REGON: 070457370
Rok założenia:
1994

Polecane oferty

Specjalizujemy się w kompleksowym świadczeniu usług z zakresu księgowości i rachunkowości oraz dora...
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu księgowości i finansów. Posia...
Świadczymy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla podmiotów o różnym profilu działalności i różne...
Nasza bogata oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i dużych przedsiębiorstw...

O firmie

Prowadzone przez nas biuro rachunkowe znajduje się w Cieszynie, w województwie śląskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1994 roku, co sprawia, że bardzo dobrze znamy potrzeby i oczekiwania klientów oraz doskonale wiemy jak im wszystkim sprostać. Właścicielem firmy jest Anna Socha.

Oferta

Naszym klientom zapewniamy księgowość na najwyższym poziomie. Ofertę kierujemy do małych, średnich i dużych firm, w tym osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, dlatego zawsze dostosowujemy się do ich potrzeb. Osoby korzystające z naszych usług mogą liczyć na profesjonalne, odpowiednio dostosowane do własnych potrzeb usługi księgowe, rachunkowe i doradcze w zakresie księgowości oraz zarządzania personelem. Nieustannie śledzimy wszystkie zmiany zachodzące na rynku, monitorujemy najnowsze wykładnie i przepisy prawne, by móc udzielić Państwu rzetelnej porady.

W ramach doradztwa podatkowego zajmujemy się między innymi prowadzeniem ksiąg podatkowych i rachunkowych, reprezentowaniem klientów przed organami podatkowymi oraz rozliczaniem dochodów z zagranicy. Dodatkowo wydajemy opinie z zakresu zobowiązań podatkowych.

Obsługa kadrowo-płacowa i ZUS obejmują naliczanie składek, sporządzaniem deklaracji ZUS i zgłaszanie oraz wyrejestrowywanie działalności w ZUS. Ponadto prowadzimy dokumentację pracowniczą i udzielamy porad z zakresu prawa pracy.
Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie działalności gospodarczej. Pomagamy przy sporządzaniu sprawozdań finansowych, przygotowywaniu wniosków kredytowych i biznesplanów, a także analiz finansowych i ekonomicznych.

Uzupełnienie oferty stanowią księgi handlowe, tj. opracowywanie zasad polityki rachunkowości i zakładowego planu kont oraz jego wdrożenie. Do naszych zadań należy dokonywanie zapisów w ewidencji syntetycznej i analitycznej, a także ustalanie wysokości miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy i należnego oraz naliczonego podatku VAT. Dodatkowo sporządzamy obowiązkowe sprawozdania finansowe do GUS, deklaracje podatkowe i plany amortyzacji.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Anna Socha Biuro podatkowe

Anna Socha Biuro podatkowe, Cieszyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Anna Socha Biuro podatkowe