Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8731341719
REGON: 120786810

Polecane oferty

Głównym przedmiotem działalności salonu Hollywood są usługi fryzjerskie. Nowa fryzura nie tylko każ...
Posiadamy ponad dziewiętnastoletnie doświadczenie w branży fryzjerskiej. Przez ten czas poznaliśmy ...
Możemy Państwu zaproponować profesjonalne usługi z zakresu fryzjerstwa. Oferujemy zarówno strzyżeni...
Świadczymy rozmaite usługi fryzjerskie. W salonie Centrum Urody, zajmujemy się strzyżeniem damskim ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej firmy "Anna. Salon fryzjerski. Sacha A." w rejestrze gospodarczym to: 8731341719. Numer REGON firmy to: 120786810.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Sufczyn w województwie małopolskim. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 32-852 Sufczyn. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 49.95343N, 20.75999E. Przedsiębiorstwo "Anna. Salon fryzjerski. Sacha A." działa od lat w branży Salony fryzjerskie.

Fryzjerzy z kilkuletnią praktyką zapewnią wysoki standard usług fryzjerskich, a także pomogą dobrać odpowiednią koloryzację włosów do typu urody. Salon funkcjonuje opierając się o najlepszej klasy produkty fryzjerskie, jak również profesjonalne urządzenia, co gwarantuje satysfakcję Klientów z osiągniętych efektów.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 14 665 74 58 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Anna. Salon fryzjerski. Sacha A.

Anna. Salon fryzjerski. Sacha A., Sufczyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Anna. Salon fryzjerski. Sacha A.