Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7361610781
REGON: 521709554
Rok założenia:
2022

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Naszą specjalnością jest kuchnia polska. W prowadzonym przez nas barze w miłej atmosferze zjeść moż...
Lavash w Łodzi to miejsce, w którym króluje kuchnia gruzińska. Serwujemy dania, które zachwycają bo...
Kuchnia gruzińska jest interesująca i bogata w doznania smakowe. Kształtowała się na przestrzeni ki...
Gościniec w Dolinie to niezwykłe miejsce. Od wielu lat uznawany jest za centrum Jankowa Dolnego. Po...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Anna Leśnicka Wspólnik Spółki Cywilnej Viaz Wl s.c." widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 7361610781. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 521709554.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Zakopane w województwie małopolskim. Działa na rynku od 2022 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: os. Mraźnica 2A. Korespondencyjny kod pocztowy to: 34-500 Zakopane. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 52.0692N, 19.4806E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: ana.lesnicka@gmail.com. "Anna Leśnicka Wspólnik Spółki Cywilnej Viaz Wl s.c." to firma działająca w branży Restauracje inne kuchnie.

"Anna Leśnicka Wspólnik Spółki Cywilnej Viaz Wl s.c." oferuje obszerne menu smacznych dań, zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich oraz kompleksowe usługi gastronomiczne dostosowane do indywidualnych wymagań, w szczególności przy organizacji uroczystości rodzinnych i spotkań biznesowych. Kadra doświadczonych kucharzy to gwarancja całkowitego zadowolenia z przygotowanych dań, sprawiająca, iż każdy z odwiedzających to miejsce spędza czas w miłej atmosferze.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 608 860 071 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Anna Leśnicka Wspólnik Spółki Cywilnej Viaz Wl s.c.

Anna Leśnicka Wspólnik Spółki Cywilnej Viaz Wl s.c., Zakopane

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Anna Leśnicka Wspólnik Spółki Cywilnej Viaz Wl s.c.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.