Profesjonalne usługi w zakresie ubezpieczeń
Profesjonalne usługi w zakresie ubezpieczeń, Anna Kowalczyk Centrum ubezpieczeniowe, Węgrzce

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:30
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6371934384
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Centrum Ubezpieczeniowe Anny Kowalczyk funkcjonuje na rynku od kilku lat i cechuje się szerokim wachlarzem oferty ubezpieczeniowej, oraz Towarzystw Ubezpieczeniowych. Siedziba firmy znajduje się w Węgrzcach, w województwie małopolskim. Biuro jest zlokalizowane w budynku firmy Krak-Fliz naprzeciwko Starostwa Powiatowego w Węgrzcach.

Oferta

Doskonała znajomość aktualnych ofert ubezpieczeniowych z różnorodnych zakresów, bogate doświadczenie oraz stałe zainteresowanie nowinkami z branży powoduje, iż Anna Kowalczyk gwarantuje swoim Klientom stuprocentowe zadowolenie z usług. W zakresie działalności proponowane są ubezpieczenia takie jak:
  • ubezpieczenie komunikacyjne
  • ubezpieczenie indywidualne
  • ubezpieczenie na życie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • ubezpieczenie NNW
  • ubezpieczenie majątku
  • ubezpieczenie domu, mieszkania, nieruchomości
Ponadto w ofercie znajduje się również ubezpieczenie AC i OC, a także Assistance. Poza ubezpieczeniem indywidualnym centrum pomoże wybrać także odpowiednie ubezpieczenie dla dzieci, lub grupowe w przypadku prowadzenia firmy. Pomaga rolnikom w dobraniu kompletnego ubezpieczenia dla rolników oraz budynków rolniczych. Proponuje ubezpieczenie kredytu, hipoteki lub odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

W centrum Anny Kowalczyk do każdego Klienta podchodzi się indywidualnie oraz słucha jego potrzeb. Zadowolenie Klienta to priorytet i nie zapomina się o istotnych czynnikach, które rzutują na wybór odpowiedniego ubezpieczenia bez względu na potrzeby oraz zaplecze finansowe Klienta.

Centrum ubezpieczeniowe Anny Kowalczyk w Węgrzcach serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty.

Kontakt

Kontakt Anna Kowalczyk Centrum ubezpieczeniowe

Anna Kowalczyk Centrum ubezpieczeniowe, Węgrzce

Opinie (0)

Opinie o firmie Anna Kowalczyk Centrum ubezpieczeniowe