Dostarczymy drewno opałowe prosto pod Twój dom
Dostarczymy drewno opałowe prosto pod Twój dom, Ann Finance Anna Jaroń, Warszówka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9222678440
REGON: 365813039
Dodatkowe kontakty:

798 700 542

Rok założenia:
2016

O firmie

Siedziba firmy Ann Finance zlokalizowana jest w Warszówce, w powiecie otwockim, w województwie mazowieckim. Specjalizujemy się w sprzedaży drewna na terenie całej Warszawy, Piaseczna, Góry Kalwarii, Mińska Mazowieckiego, Otwocka, Falenicy, Sulejówka, Zielonki, Marek, Pruszkowa i okolic. Działalność w branży prowadzimy od 2016 roku, od początku oferując wysokiej jakości produkty drewno kominkowe , opałowe ,sezonowane rozrąbane na szczapy 30-40 cm długości prosto do klienta. Drzewo jest starannie układne na skrzyni samochodowej .
Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Anna Jaroń.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Ann Finance jest sprzedaż drewna. Zapewniamy, że oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości. W naszym asortymencie można znaleźć:
  • drewno opałowe,
  • drewno rozpałkowe.

Możemy Państwu zaproponować grab, buk oraz sosnę, jak również brzozę. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż drewna kominkowego.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi transport drewna. Podejmiemy się dostarczenia kupionego towaru w miejsce wyznaczone przez Klienta.

Zapewniamy wysoką jakość towarów, a także pomoc oraz fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego rodzaju drewna. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy rzetelność i terminowość.

Zapraszamy do siedziby zlokalizowanej w Warszówce.

Artykuły

Drewno opałowe i kominkowe a wilgotność
Drewno opałowe i kominkowe a wilgotność
Wilgotność to jeden z najważniejszych parametrów drewna używanego do rozpalania w kominku czy kotle centralnego ogrzewania – wpływa na jego wydajność.
Drewno opałowe i kominkowe – kupuj mądrze!
Drewno opałowe i kominkowe – kupuj mądrze!
Dobre drewno na opał to przede wszystkim surowiec drzewny w 100% zdrowy i pozyskany z odpowiednich zasobów leśnych. Kupisz go w renomowanej firmie ANN FINANCE.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ann Finance Anna Jaroń

Ann Finance Anna Jaroń, Warszówka

Opinie (9)

Opinie o firmie Ann Finance Anna Jaroń

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dorota
Dorota
5.0
24.01.2019
Fachowa i miła obsługa. Zapewniają transport.Rzetelność i terminowość w realizacji zamówień. Polecam
Katarzyna
Katarzyna
5.0
15.05.2019
Duży wybór w rodzaju drewna.
Kornelia
Kornelia
5.0
31.03.2019
Drewno świetnej jakości i długo się pali. Polecam!
Kaja
Kaja
5.0
03.01.2019
Wysoka jakość drewna, warto skorzystać z ich oferty.
Jan
Jan
5.0
04.11.2018
Rzetelnie, terminowo, wszystko ok. Polecam.
Arek
Arek
5.0
29.09.2018
Do każdego zlecenia podchodzą z zaangażowaniem. Zamówiłem drewno opałowe, a oni przywieźli je pod dom. Zależało mi na czasie, a oni go dotrzymali. Super!!
Damian
Damian
5.0
08.07.2018
Rzetelna i miła obsługa, atrakcyjne ceny za wysokiej jakości towar. Polecam serdecznie.
Sandra
Sandra
5.0
24.05.2018
Oferują szeroki wybór drewna, od grabu, po buku, aż do sosny i brzozy. Można liczyć na fachowe doradztwo pracowników. Kompletnie się na tym nie znam, a potrzebowałam drewna kominkowego. Kupiłam, towar został przywieziony pod dom, cena atrakcyjna. Polecam.
Tymoteusz
Tymoteusz
5.0
15.03.2018
Bardzo profesjonalna firma. Współpracujemy od kilku lat, regularnie zaopatruję się u nich w drewno opałowe. Drewno jest zawsze wysokiej jakości. Można także liczyć na pomoc przy transporcie, pracownicy przywiozą towar na wskazany adres. Super, polecam.