Oferujemy podnośniki nożycowe, samobieżne, koszowe i montażowe
Oferujemy podnośniki nożycowe, samobieżne, koszowe i montażowe, Anlift A. Jasiński, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1130077852
REGON: 012049391
Rok założenia:
1991

O firmie

Prowadzimy firmę Anlift, której właścicielem jest Andrzej Jasiński. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Oferta

Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie wynajmu podestów ruchomych, zapewniamy korzystne warunki. W naszej flocie znajdują się urządzenia w doskonałym stanie technicznym. Przy pomocy naszego sprzętu sprawnie wykonają Państwo wszelkie prace na wysokości, takie jak montaż reklam lub oświetlenia, pielęgnacja wysokich drzew czy mycie okien lub elewacji budynków. Wynajmujemy taki sprzęt jak:
  • podesty ruchome,
  • podnośniki koszowe,
  • podnośniki montażowe,
  • podnośniki na samochodach,
  • podnośniki samobieżne,
  • podnośniki teleskopowo-nożycowe,
  • podnośniki nożycowe.
Wynajmą Państwo u nas podnośniki 58 m oraz 70 m, podnośniki terenowe oraz podnośniki koszowe na samochodzie. W naszej ofercie znaleźć można zwyżki na samochodach. Oferujemy Państwu podnośniki z napędem elektrycznym lub spalinowym oraz podnośniki z napędem na cztery koła.

Gwarantujemy konkurencyjne warunki wynajmu sprzętu. Dla stałych Klientów zapewniamy możliwość negocjacji stawek. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy Anlift w Warszawie.

Artykuły

Podnośniki teleskopowe SPIDER w ofercie wypożyczalni ANLIFT
Podnośniki teleskopowe SPIDER w ofercie wypożyczalni ANLIFT
Wypożyczalnia podnośników ANLIFT może pochwalić się rozbudowaną flotą maszyn, w tym niezwykle funkcjonalnymi sprzętami typu SPIDER. Kliknij link i sprawdź.

Wideo

Kontakt

Kontakt Anlift A. Jasiński

Anlift A. Jasiński, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Anlift A. Jasiński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Robert
Robert
5.0
24.05.2022
Wynajmowaliśmy od nich podnośnik koszowy, dzięki niemu wszelkie prace na wysokości udało się wykonać bardzo sprawnie. Polecam!