Opakowania dla wielu zastosowań
Opakowania dla wielu zastosowań, Anko s.c., Skawina

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6770003664
REGON: 008018388
Rok założenia:
1978
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe Anko s.c. ma swoją siedzibę w Krakowie. Oferujemy opakowania transportowe oraz sprzęt radiestezyjny. Istniejemy w branży już od 1978 roku. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż artykułów na rynkach europejskich.

Oferta

Posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie w branży, przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i poszerzyliśmy ofertę. Jesteśmy producentem opakowań transportowych wykonywanych w technologii "flight cases". W ofercie opakowań mamy:
  • opakowania na sprzęt muzyczny,
  • opakowania na sprzęt elektroniczny,
  • opakowania na sprzęt komputerowy,
  • opakowania na sprzęt medyczny,
  • opakowania na sprzęt audiowizualny oraz sprzęt fotograficzny.
Oferujemy walizki na mikrofony produkowane przez renomowaną niemiecką firmę. Ponadto nasze przedsiębiorstwo Anko świadczy usługi meblarskie. Meble naszego pomysłu i wykonania doskonale nadają się do Państwa mieszkań. Stale rozwijamy naszą działalność, czego konsekwencją jest poszerzenie oferty o sprzęt motoryzacyjny. Wszystkie produkty objęte są gwarancją. Zajmujemy się również wytwarzaniem sprzętu radiestezyjnego. Produkujemy artykuły wyłącznie z wysokiej klasy materiałów. Możemy zaproponować Państwu możliwość zakupu najwyższej jakości różdżek, wahadeł czy też świeczników. Obecnie w naszej ofercie znajdą Państwo do 100 modeli i odmian wahadeł (produkowanych z mosiądzu) i kilkanaście wzorów różdżek. Proponujemy dwa rodzaje zawieszeń - na sznurku bądź na łańcuszku.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Anko w Krakowie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Anko s.c.

Anko s.c., Skawina

Opinie (0)

Opinie o firmie Anko s.c.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.