Oferujemy sprzedaż produktów dla zwierząt
Oferujemy sprzedaż produktów dla zwierząt, Animal Image Artykuły Zoologiczne i Wędkarskie, Poddębice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8281121112
REGON: 731259605
Rok założenia:
1999

O firmie

Firma Animal Image istnieje na rynku od 1999 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Poddębicach, na terenie województwa łódzkiego. Zajmujemy się sprzedażą artykułów wędkarskich. Właścicielką jest Ewa Grabska-Gawrysiak.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż produktów zoologicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów prywatnych.

W naszym asortymencie znajdą Państwo:
  • wędki,
  • przynęty,
  • kołowrotki,
  • karasie,
  • zanęty,
  • żyłki,
  • filtry do akwarium,
  • zabawki dla zwierząt.
Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiednich produktów, które spełnią Państwa oczekiwania.

Dodatkowo prowadzimy sprzedaż rybek akwariowych oraz pokarmu dla ryb. Przez cały sezon roczny prowadzimy sprzedaż zanęt wędkarskich, wędzisk i pełnego uzbrojenia do sprzętu służącego połowów różną techniką.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy serdecznie na zakupy do sklepu.

Marki i specjalizacje

Purina, Briet, Acana, Royal Canin, Trixie, Josera, Zolux, AquaEl, Tetra, Camon, Kong, Animonda, Shesir, Apllaws, Almo Nature, Vitapol, Verse Laga, Juwell, Hagen, Aqua Art, Zoolek, Grande Finale, JK Animals, Frontline, Bayer, Aqua Bost, Wromak, Chaba, Nestor, Dr Seidl, Over Zoo, Hera, Mikita, Dolina Noteci, Reksio, Francodex, JBL, Diverse.

Savage Gear, Prologic, Jaxon, Dragon, Ron Thomson, Traper, Okuma, York, Mondial, Hegan, Star Fish, Stroft, Shiro, Owner, Gamakatsu, Mustad, Wirek, Mikado.

Artykuły

Błędy przy zakładaniu akwarium
Błędy przy zakładaniu akwarium
Zakładanie akwarium to pozornie łatwa sztuka, na początkowym etapie możemy jednak natknąć się na wiele pułapek. Które są najpopularniejsze i jak ich uniknąć?

Wideo

Kontakt

Kontakt Animal Image Artykuły Zoologiczne i Wędkarskie

Animal Image Artykuły Zoologiczne i Wędkarskie, Poddębice

Opinie (3)

Opinie o firmie Animal Image Artykuły Zoologiczne i Wędkarskie

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Albert
Albert
5.0
13.01.2020
Mają tu ogromny wybór artykułów wędkarskich. Świetna obsługa!
Jędrzej
Jędrzej
4.0
22.11.2019
Kupiłem tutaj świetną wędkę. Polecam.
Artur
Artur
5.0
30.09.2019
Świetna firma, która zajmuje się sprzedażą produktów zoologicznych. Polecam.
Tagi