Licytacje komornicze i obsługa wierzytelności
Licytacje komornicze i obsługa wierzytelności, Andrzej Paluszek Komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym, Oława

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:15
Wt.
Zadzwoń i sprawdź
Śr.
Zadzwoń i sprawdź
Cz.
Zadzwoń i sprawdź
Pt.
Zadzwoń i sprawdź
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8981544719
REGON: 932773255
Rok założenia:
2005
Branża:

O firmie

Nazywam się Andrzej Paluszek. Jestem komornikiem sądowym przy Sądzie Rejonowym w Oławie, w województwie dolnośląskim. Od wielu lat zajmuję się czynnościami komorniczymi. Zawsze działam zgodnie z literą prawa.

Oferta

Jestem komornikiem sądowym pracującym przy Sądzie Rejonowym. Działam na obszarze powiatu oławskiego, strzelińskiego oraz wrocławskiego. Moje działania skupiają się na wykonywaniu czynności windykacyjnych na podstawie orzeczeń sądowych. W ramach moich obowiązków zajmuję się takimi działaniami jak:
 • ściąganie długów
 • windykacja należności
 • organizacja licytacji
 • licytacje komornicze samochodów
 • licytacje komornicze mieszkań
 • licytacje komornicze nieruchomości
 • zamrożenie konta bankowego
 • egzekucja z wynagrodzenia za pracę
 • obsługa długów z nakazem
 • obsługa wierzytelności sądowych
 • ściąganie wierzytelności kredytowych
W sprawach pilnych strony postępowania mogą być przyjmowane poza godzinami przyjęć - proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Na wniosek wierzyciela, z wyjątkiem spraw o egzekucję nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio, działam również poza obszarem swojego rewiru komorniczego.

Posiadam gruntowną wiedzę z zakresu prawa. Wykonuję usługi zgodnie z art. 8 ust. 5 z dnia 29 sierpnia 1997 roku o komornikach sądowych i egzekucji, według którego każdy wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio. Jeśli wierzyciel korzystający z moich usług nie dysponuje informacjami dotyczącymi majątku dłużnika, może zgodnie z art. 797 zn.1 kpc, zlecić mi poszukiwanie majątku za opłatą.

Zapewniam rzetelną i profesjonalną obsługę.
Zapraszam do nawiązania owocnej współpracy.

Marki i specjalizacje

Poszukując majątku dłużnika, korzystam według własnego uznania z szerokich uprawnień wynikających z art. 761 kpc. Używam również systemu OGNIVO, pozwalającego ustalić, czy dłużnik widnieje jako klient znacznej liczby banków.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Andrzej Paluszek Komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym

Andrzej Paluszek Komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym, Oława

Opinie (2)

Opinie o firmie Andrzej Paluszek Komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

sebastian g.
sebastian g.
5.0
09.09.2016
Pan Komornik bardzo miły i konkretny, wszystko wyjaśnił, doradził i pomógł szybko skompletować dokumenty do odzyskania zadłużenia, następnie szybko i skutecznie odnalazł dłużnika i odzyskał należne dla mnie pieniądze, polecam w 100%.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.11.2015
Pan Komornik mi doradził, podpowiedział jak zbierać dokumenty i załatwić sprawnie procedury związane z długiem, a następnie szybko i skutecznie do prowadził do skutecznej windykacji dłużnika. Polecam usługi tego komornika z Oławy. Mają też dużo licytacji komorniczych na stronie. //seba;