Kompleksowe usługi transportowe
Kompleksowe usługi transportowe , Andrzej Olczyk Usługi transportowe, Kielce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9590397002
REGON: 290073445
Rok założenia:
1988

O firmie

Firma prowadzona przez Andrzeja Olczyka znajduje się w Kielcach, na terenie województwa świętokrzyskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 1988 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług transportowych.

Oferta

Do transportu wielu towarów niezbędne są specjalistyczne samochody, jednak ich zakup stanowi ogromny wydatek, a nie każda firma może sobie na niego pozwolić. Przewóz przedmiotów lub produktów jest jeszcze trudniejszy gdy chodzi o osobę prywatną. Posiadanie odpowiedniego pojazdu to jednak nie wszystko, ponieważ potrzebne są jeszcze specjalistyczne akcesoria, które zapewnią bezpieczeństwo naszych rzeczy. Wyjściem z tej sytuacji jest zatrudnienie firmy przewozowej.

Nasze przedsiębiorstwo od niemal 30 lat działa w sektorze usług przewozowych. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i nauczyliśmy się na nie odpowiadać oraz znacznie poszerzyliśmy naszą ofertę. Z naszych usług korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • transport samochodowy (ładowność: 0.6t do 6,5 tony),
  • przewóz towarów
  • transport krajowy
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowani kierowcy, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Dysponujemy własną flotą pojazdów, przystosowanych do przewozu różnego rodzaju towarów.

Ponadto dbamy o bezpieczeństwo pracowników, dlatego pojazdy są systematycznie oddawane na przeglądy techniczne. Gwarantujemy terminowość i rzetelność oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Kielc i okolic.

Kontakt

Kontakt Andrzej Olczyk Usługi transportowe

Andrzej Olczyk Usługi transportowe, Kielce

Opinie (0)

Opinie o firmie Andrzej Olczyk Usługi transportowe