Wynajmujemy autokary i busy
Wynajmujemy autokary i busy, Andrzej Lis Usługi przewozowe, Sierakowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5891023004
REGON: 190451070
Rok założenia:
1993

O firmie

Siedziba firmy, której właścicielem jest Andrzej Lis zlokalizowana jest w Sierakowicach, na terenie województwa pomorskiego. Działalność w branży usług przewozowych prowadzimy od 1993 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy są usługi transportowe. W naszej ofercie można znaleźć przewozy na trasach krajowych. Zapewniamy komfortowe pojazdy. Możemy Państwu zaproponować wynajem autobusów, a także innych pojazdów. Współpracujemy z firmami, szkołami i biurami podróży. Dokładamy wszelkich starań, by flota naszych autokarów, autobusów i busów była zawsze sprawna, dlatego poddajemy je częstym kontrolom stanu technicznego. Dysponujemy pojazdami, które wyposażone są w wygodne siedzenia czy klimatyzację.

Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Zatrudniamy kadrę pracowniczą, która ma doświadczenie na dalekich trasach. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Gwarantujemy rzetelność i terminowość. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Kontakt Andrzej Lis Usługi przewozowe

Andrzej Lis Usługi przewozowe, Sierakowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Andrzej Lis Usługi przewozowe