Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5471077878
REGON: 070315752
Rok założenia:
1991

Polecane oferty

Naszym głównym profilem działalności są usługi geodezyjne. W ostatnim czasie to niezwykle popularne...
Biuro geodezyjne Gradus funkcjonuje na rynku od dziesięciu lat. Nieustannie rozwijamy się, poszerza...
Prace geodezyjne wymagają precyzji, dlatego najlepiej zaufać doświadczonym geodetom - takim, jakich...
To, co wyróżnia biuro Geoprojekt, są ludzie, czyli wykwalifikowana kadra uprawnionych geodetów, któ...

O firmie

Nazywam się Andrzej Konior i prowadzę firmę, która świadczy kompleksowe usługi geodezyjne i kartograficzne. Siedziba zlokalizowana jest w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzimy od 1991 roku.

Oferta

Posiadamy szesnastoletnie doświadczenie w branży geodezyjnej, w której świadczymy kompleksowe usługi. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele większych i mniejszych firm. Poradzimy sobie z każdym, nawet najbardziej skomplikowanym zleceniem.

Zakres naszych działań obejmuje sporządzanie dokumentacji geodezyjnych, doradztwo geodezyjno-prawne, doradztwo techniczne, rozgraniczanie nieruchomości oraz podziały działek. Ponadto zajmujemy się wykonywaniem pomiarów inwentaryzacyjnych, wytyczaniem budynków i sieci uzbrojenia terenu, a także wykonywaniem map do celów projektowych. Nasi klienci mogą też liczyć na doradztwo inżynierskie.

Pracujemy na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie, który umożliwia nam przeprowadzanie dokładnych pomiarów geodezyjnych. Do naszych obowiązków należy też wykonywanie pomiarów odkształceń i przemieszczeń.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne w tym zawodzie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Sporządzamy różnego rodzaju mapy cyfrowe, numeryczne, a także ekspertyzy techniczne.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wszystkie prace wykonujemy według wcześniej określonego planu. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. W razie potrzeby odpowiemy na Państwa wszystkie pytania. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu klientów z Bielska-Białej i okolic.

Kontakt

Kontakt Andrzej Jan Konior Usługi geodezyjno-kartograficzne

Andrzej Jan Konior Usługi geodezyjno-kartograficzne, Bielsko-Biała

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (12)

Opinie o firmie Andrzej Jan Konior Usługi geodezyjno-kartograficzne

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Dagmara
Dagmara
4.0
01.01.2021
Z całego serca polecam skorzystanie z usług tej firmy! Rzetelnie podchodzą do każdego zlecenia, pracują na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie. Służą pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy.
Małgorzata
Małgorzata
5.0
22.11.2020
Polecam skorzystanie z usług tej firmy. Zlecenia realizują w terminie, w razie potrzeby służą fachowym doradztwem i mają rozsądne ceny.
Kamila
Kamila
5.0
04.09.2020
Jakość i rzetelność na najwyższym poziomie. Od wielu lat świadczą dla mojej firmy usługi geodezyjne i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Polecam.
Bartosz
Bartosz
5.0
31.07.2020
Terminowa i profesjonalna obsługa, zawsze kompletna dokumentacja geodezyjna. Moja współpraca z nimi od wielu lat przebiega pozytywnie. Polecam.
Mateusz
Mateusz
5.0
26.05.2020
Skorzystałem z ich usług, bo polecił mi ich kolega i nie żałuję. Zleciłem im pomiary geodezyjne, wszystko zrealizowane profesjonalnie, skrupulatnie i w terminie. Polecam.
Jakub
Jakub
5.0
03.03.2020
Profesjonalna obsługa geodezyjna. Skorzystałem z ich doradztwa geodezyjno-prawnego, a także inżynierskiego. To dla mnie bardzo duża pomoc, są nieocenieni. Po prostu profesjonaliści. Polecam.
Monika
Monika
5.0
07.01.2020
To firma, której usługi można śmiało polecać. Rzetelnie podchodzą do każdego zlecenia, pracują na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie. Służą pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy.
Wiktoria
Wiktoria
4.0
13.11.2019
To jedna z lepszych firm geodezyjnych, z jaką miałam przyjemność współpracować. Zajmowali się dla mnie podziałem działki, wszystko przebiegło sprawnie i w terminie. Polecam i na pewno skorzystam z ich usług ponownie.
Jarosław
Jarosław
5.0
03.09.2019
Terminowa i profesjonalna obsługa geodezyjna. Od kilku lat korzystam z ich doradztwa geodezyjno-prawnego i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Polecam.
Barbara
Barbara
5.0
19.07.2019
Nie znam lepszej firmy geodezyjnej w okolicy! Szybko wykonali dla mnie mapki do celów projektowych zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej. Polecam!
Rafał
Rafał
5.0
26.05.2019
To profesjonalna firma geodezyjna. Pracują u nich specjaliści w swoim fachu i to widać. Zleciłem im wykonanie podziału nieruchomości, cała procedura przebiegła bez zastrzeżeń. Polecam.
Oskar
Oskar
5.0
21.03.2019
To firma godna polecenia. Świadczyli dla mnie usługi związane z pomiarami inwentaryzacyjnymi. Prace zostały wykonane ze starannością i w wyznaczonym terminie. Na pewno w przyszłości skorzystam z ich usług ponownie.