Profesjonalne remonty kuchni i łazienek
Profesjonalne remonty kuchni i łazienek, Andrei Banushkevich, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5213966137
REGON: 521871556
Rok założenia:
2022

O firmie

Firma Andrei Banushkevich już od 2022 roku świadczy usługi w branży budowlane usługi - wykończeniowe. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich Klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w Warszawie.

Oferta

Specjalizujemy się w usługach budowlanych, w ramach których przeprowadzamy kompleksowe remonty domów oraz mieszkań. Mamy dużą wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, zapewniamy fachowe doradztwo budowlane. Oferujemy Państwu wykonanie prac remontowych w kuchniach oraz łazienkach. W zakres naszych usług wchodzi:
  • wykończenie łazienki,
  • montaż glazury,
  • montaż terakoty,
  • malowanie,
  • układanie podłóg.
Zapewniamy montaż podłóg, w tym kafli oraz paneli podłogowych. Wykonujemy biały montaż, w ramach którego zajmujemy się podłączeniem ceramiki oraz armatury łazienkowej. Oferujemy Państwu montaż umywalek, zlewozmywaków, sedesów, pryszniców, brodzików, wanien i wielu innych. Zapewniamy montaż baterii, zajmiemy się zainstalowaniem pralki.

Wszelkie powierzone nam prace realizujemy sprawnie i terminowo, z dbałością o każdy szczegół. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w Warszawie.

Zakres działalności

Artykuły

Jakie prace obejmują remonty łazienek robione przez Andreia Banushkevicha?
Jakie prace obejmują remonty łazienek robione przez Andreia Banushkevicha?
Remont łazienki w domu czy mieszkaniu to trudny, kilkuetapowy proces. Przeczytaj tren artykuł i poznaj zakres pracy wykonywanych przez Andreia Banushkevicha.

Wideo

Kontakt

Kontakt Andrei Banushkevich

Andrei Banushkevich, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Andrei Banushkevich