Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9131228292
REGON: 932026535
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Usługi dotyczące urządzeń energetycznych i grzejnych, Andre-Tech. T.Andrełowicz. Pompy ciepła, fotowoltaika, rekuperacja., Komorniki Andre-Tech to nowoczesne przedsiębiorstwo związane z systemami pomp ciepła, fotowoltaiką, czy rekuperacją. Działamy od wielu lat i jesteśmy jednym z najchętniej wybieranych wykonawców inteligentnych systemów grzewczych. Naszą siedzibą są Komorniki, w powiecie średzkim, na terenie województwa dolnośląskiego. Firmą zarządza Tomasz Andrełowicz.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Nasza firma to dwadzieścia lat działalności, które z powodzeniem wykorzystaliśmy stając się nowoczesną i dobrze rozpoznawalną marką. Cieszymy się zaufaniem inwestorów i wciąż stawiamy na rozwój.

Co jest specjalnością firmy Andre-Tech z Komornik?

Specjalnością naszej firmy jest projektowanie, wykonawstwo i instalacja nowoczesnych systemów grzewczych. Tworzymy inteligentne instalacje grzewcze, które zużywają minimum energii, lecz zapewniają w pełni komfortowe warunki. Staramy się zagwarantować kompleksową i profesjonalną ofertę. Jej obecny zakres to:
  • montaż gruntowych i powietrznych pomp ciepła,
  • montaż kolektorów gruntowych pionowych i poziomych,
  • instalacje ogrzewania niskotemperaturowego ściennego,
  • instalacje ogrzewania niskotemperaturowego podłogowego,
  • systemy rekuperacji,
  • kotły gazowe, na eko-groszek i na pelet.
Proponowane przez nas pompy ciepła pochodzą od renomowanych producentów, jak Nibe Biawar, Buderus/Ivt i Danfoss, których jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem. Nasze prace instalatorskie obejmują domy jednorodzinne i obiekty użytkowe. Zapewniamy też profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Co jeszcze obejmuje oferta firmy?

Oferta firmy obejmuje także wykonanie odwiertów. Wykonujemy odwierty o różnym przeznaczeniu. Dzięki posiadaniu specjalistycznych urządzeń wiercących wykonujemy odwierty pod pompy ciepła i studnie głębinowe. Dodatkowo zajmujemy się także montażem odkurzaczy centralnych posiadających bardzo wydajne systemy filtracji. Skutecznie usuwają one brud i kurz z różnego rodzaju powierzchni mieszkalnych i wydmuchują go na zewnątrz budynku.

Polecamy także uzdatniacze wody marki Ecowater o dużej wydajności oraz elektronicznym sterowaniu. Rozszerzeniem oferty są usługi minikoparką i wykonywanie kontroli budynków przy pomocy kamery termowizyjnej.

Co wyróżnia firmę Andre-Tech?

Wyróżnia nas profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Dla nas najważniejszy jest zawsze Klient. Współpracujemy z wieloma uznanymi polskimi i międzynarodowymi firmami. Z powodzeniem łączymy nowoczesność i ekologię, a nasze instalacje to również oszczędność dla Klientów. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, w tym doświadczonych inżynierów mających za sobą wiele projektów i realizacji. O jakości naszych usług świadczą też liczne certyfikaty i wyróżnienia. Zawsze staramy się zapewnić rozsądną cenę i oferujemy pomoc przy staraniu o kredyt lub dotację na nowoczesne systemy grzewcze.

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na pompy ciepła. Chętnie służymy pomocą doradzając wybór najbardziej optymalnego systemu ogrzewania i szacujemy koszty wykonania wszelkich prac montażowych. Dzięki temu zyskaliśmy uznanie Klientów stając się jedną z najchętniej wybieranych firm w branży.

Zakres naszych usług obejmuje okolice Wrocławia i województwo dolnośląskie oraz opolskie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Artykuły

Dlaczego warto inwestować w systemy rekuperacji w domu?
Dlaczego warto inwestować w systemy rekuperacji w domu?
Wymiana ciepła przez rekuperację pozwala odzyskać część energii cieplnej. Stwarza optymalne warunki życia i niesie ze sobą liczne korzyści dla naszego zdrowia.
Jak działają pompy ciepła i jakie mogą być ich rodzaje?
Jak działają pompy ciepła i jakie mogą być ich rodzaje?
Pompa ciepła to ekologiczny i ekonomiczny system grzewczy, którego instalację warto rozważyć. Przekształca on energię powietrza, gruntu lub wody na ciepło.
ANDRE-TECH – rekuperacja, montaż i serwis pomp ciepła
ANDRE-TECH – rekuperacja, montaż i serwis pomp ciepła
ANDRE-TECH od lat cieszy się zaufaniem klientów. Zajmuje się serwisem oraz montażem systemów grzewczych opartych na energii odnawialnej, w tym pomp ciepła.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Andre-Tech. T.Andrełowicz. Pompy ciepła, fotowoltaika, rekuperacja.

Andre-Tech. T.Andrełowicz. Pompy ciepła, fotowoltaika, rekuperacja., Komorniki

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Andre-Tech. T.Andrełowicz. Pompy ciepła, fotowoltaika, rekuperacja.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Janek
Janek
5.0
02.05.2019
Rzetelna firma, bardzo dobrze się z nimi współpracowało. Dbają o jakość i nie pozwalają sobie na amatorszczyznę.
Mariusz
Mariusz
5.0
09.03.2019
Profesjonaliści, bez dwóch zdań. Zajmują się systemem grzewczym całościowo od projektu, przez wykonanie aż po montaż. Serdecznie polecam.
Beata
Beata
5.0
27.01.2019
Pompa ciepła to świetny pomysł! Działa rewelacyjnie, a montaż został bardzo sprawnie przeprowadzony. Andre-Tech to świetna firma i znają się doskonale na swojej pracy.