Wynajem podnośników koszowych
Wynajem podnośników koszowych, And-Bud Andrzej Kulasiński, Ostrołęka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7181047901
REGON: 140099978
Rok założenia:
2005

O firmie

Przedsiębiorstwo And-Bud powstało w 2005 roku. Siedziba znajduje się w Ostrołęce, w województwie mazowieckim. Właścicielem jest Andrzej Kulasiński.

Oferta

Nasza firma świadczy usługi z zakresu prac wysokościowych. Mamy duże doświadczenie w tej kwestii. Działamy na rynku już od kilkunastu lat. Przez ten czas daliśmy się poznać jako solidne i godne zaufania przedsiębiorstwo. Zatrudniane przez nas osoby to fachowcy. Są sumienni i odpowiedzialni. Pracownicy charakteryzują się dużą wiedzą i doskonałą znajomością profesji, dzięki czemu świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie.

W firmie And-Bud najważniejsza jest jakość. Podczas pracy stawiamy na staranność. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wykonujemy je z należytym zaangażowaniem. Nasza oferta jest bardzo szeroka. Zajmujemy się wynajmem podnośników koszowych. Oprócz tego, myjemy ściany i elewacje. Wykonujemy też montaż reklam i malowanie elewacji.

Oprócz tego, w zakres naszych usług wchodzą:
  • wykończenia wnętrz
  • docieplanie budynków
  • wszelkie usługi podnośnikiem koszowym
Przez lata działalności zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów. Jeżeli szukasz solidnej firmy, prosimy o kontakt.

Artykuły

Do realizacji jakich prac niezbędny jest podnośnik koszowy?
Do realizacji jakich prac niezbędny jest podnośnik koszowy?
Usługi podnośnikiem koszowym to możliwość wykonania wszelkich prac budowlanych czy remontowych na wysokościach, ale też m.in. montaż reklam w formie billboardu.

Wideo

Kontakt

Kontakt And-Bud Andrzej Kulasiński

And-Bud Andrzej Kulasiński, Ostrołęka

Opinie (6)

Opinie o firmie And-Bud Andrzej Kulasiński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Alwin
Alwin
5.0
29.11.2019
Przedsiębiorstwo Andrzeja Kulasińskiego to sprawdzona firma! Świadczy usługi wysokościowe na najwyższym poziomie. Polecam każdemu zainteresowanemu.
Janusz
Janusz
5.0
25.09.2019
Ostatnio moja firma wynajęła And-Bud do montażu reklam. Mieli zamontować kilka na wysokości. Spisali się bardzo dobrze. Jestem zadowolony z efektów wykonanej pracy.
Julian
Julian
5.0
09.07.2019
Jestem zadowolony z usług tej firmy. Przedsiębiorstwo And-Bud szanuje klienta. Zawsze dotrzymują umów i pracują terminowo. Wysoko cenię sobie takie zaangażowanie!
Ireneusz
Ireneusz
5.0
31.05.2019
Miałem przyjemność korzystać z usług firmy Andrzeja Kulasińskiego. Chciałbym bardzo pochwalić to przedsiębiorstwo. Pracownicy pracują na najwyższych obrotach i bardzo dobrze znają się an swojej pracy. Oby tak dalej!
Michał
Michał
5.0
26.03.2019
Wynająłem ostatnio tę firmę do drobnych prac remontowych. Muszę przyznać, że spisali się doskonale. Usługa została wykonana sprawnie i solidnie. Ode mnie leci wielki plus. Polecam.
Mira
Mira
5.0
14.01.2019
And-Bud to bardzo solidne przedsiębiorstwo! Polecam serdecznie!