Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7181047901
REGON: 140099978
Rok założenia:
2005

Polecane oferty

Każdy Klient może liczyć z naszej strony na kompleksowe przeprowadzenie prac wysokościowych podnośn...
Staramy się dbać o bezpieczeństwo, dlatego wszystkie urządzenia spełniają jego normy, a wykorzystyw...
Wiemy, jak ciężko czasem dojść do pewnych elementów. Bywa, że są one niebezpieczne i ich usunięcie ...
Nasza firma działa w branży dźwigowej, zatrudniając najlepszych specjalistów w regionie, jeśli chod...

O firmie

Siedziba naszej firmy And Bud znajduje się w Ostrołęce, w województwie mazowieckim. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Andrzej Kulasiński. Prowadzimy działalność w branży budowlanej od 2005 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług wysokościowych.

Oferta

Prace prowadzone na wysokości należą do najtrudniejszych budowlanych wyzwań. Nasza firma od 10 lat realizuje zlecenia dotyczące takich właśnie prac. Dzięki specjalistycznemu wyposażeniu, takiemu jak podnośniki koszowe jesteśmy w stanie pracować na poziomie nieosiągalnym dla innych. Nasze urządzenia są nowoczesne i sprawne, a co za tym idzie także bezpieczne. Zapewniamy, że każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbając o dokładność oraz terminowość. Zajmujemy się między innymi pracami remontowymi, w tym malowaniem elewacji oraz myciem ścian i okien.

Ponadto realizujemy zlecenia dotyczące prac wykończeniowych we wnętrzach budynków.

Zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług!

Kontakt

Kontakt And-Bud Andrzej Kulasiński

And-Bud Andrzej Kulasiński, Ostrołęka

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (12)

Opinie o firmie And-Bud Andrzej Kulasiński

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Artur
Artur
5.0
07.11.2020
Firma spełniła moje oczekiwania. Wynajęty podnośnik i ekipa od And-Bud przydał się w remoncie mojego domu. Firma na medal.
Paweł
Paweł
5.0
25.09.2020
Panowie pomogli mi w pomalowaniu mojego mieszkania. Poszło im bardzo sprawnie i dokładnie tak, jak tego oczekiwałem. Polecam tą firmę.
Bartosz
Bartosz
4.0
10.07.2020
Jeśli miałbym wybierać między rusztowaniem, a podnośnikiem, to zdecydowanie wybieram podnośnik. Dużo szybciej i wygodniej remontuje się elewacje. Dziękuję za wynajem!
Grzegorz
Grzegorz
5.0
27.05.2020
Ocieplanie domu z pomocą podnośnika koszowego przebiegło bardzo sprawnie. Na pewno w przyszłości wynajmę ponownie. Polecam!
Hubert
Hubert
5.0
26.03.2020
Usługi wysokościowe wykonane przez firmę And-Bud sprostały moim oczekiwaniom. Sam nie byłem w stanie odnowić elewacji naszego mieszkania. Firma pomogła nam. Cena za usługę nie była taka wysoka.
Patryk
Patryk
5.0
16.01.2020
Wynajęty podnośnik koszowy w znacznym stopniu pomógł mi w remoncie mojego domu. Było to wygodniejsze rozwiązanie od rusztowań i przede wszystkim bezpieczniejsze. Koszt wynajmu nie był duży, a malowanie elewacji okazało się bardzo proste.
Alwin
Alwin
5.0
29.11.2019
Przedsiębiorstwo Andrzeja Kulasińskiego to sprawdzona firma! Świadczy usługi wysokościowe na najwyższym poziomie. Polecam każdemu zainteresowanemu.
Janusz
Janusz
5.0
25.09.2019
Ostatnio moja firma wynajęła And-Bud do montażu reklam. Mieli zamontować kilka na wysokości. Spisali się bardzo dobrze. Jestem zadowolony z efektów wykonanej pracy.
Julian
Julian
5.0
09.07.2019
Jestem zadowolony z usług tej firmy. Przedsiębiorstwo And-Bud szanuje klienta. Zawsze dotrzymują umów i pracują terminowo. Wysoko cenię sobie takie zaangażowanie!
Ireneusz
Ireneusz
5.0
31.05.2019
Miałem przyjemność korzystać z usług firmy Andrzeja Kulasińskiego. Chciałbym bardzo pochwalić to przedsiębiorstwo. Pracownicy pracują na najwyższych obrotach i bardzo dobrze znają się an swojej pracy. Oby tak dalej!
Michał
Michał
5.0
26.03.2019
Wynająłem ostatnio tę firmę do drobnych prac remontowych. Muszę przyznać, że spisali się doskonale. Usługa została wykonana sprawnie i solidnie. Ode mnie leci wielki plus. Polecam.
Mira
Mira
5.0
14.01.2019
And-Bud to bardzo solidne przedsiębiorstwo! Polecam serdecznie!