Wynajem podnośników koszowych
Wynajem podnośników koszowych, And-Bud Andrzej Kulasiński, Ostrołęka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7181047901
REGON: 140099978
Rok założenia:
2005

O firmie

Przedsiębiorstwo And-Bud powstało w 2005 roku. Siedziba znajduje się w Ostrołęce, w województwie mazowieckim. Właścicielem jest Andrzej Kulasiński. Świadczymy usługi z zakresu prac wysokościowych.

Oferta

Swoje usługi od lat świadczymy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. W ramach oferty proponujemy wynajem podnośników koszowych. Jest to sprzęt umożliwiający wykonanie wszelkich prac na wysokościach. Jeśli jednak nie chcą Państwo sami dokonywać prac alpinistycznych, z chęcią Państwa wyręczymy. Myjemy ściany i elewacje budynków. Na Państwa prośbę wykonamy także montaż reklam.

Co więcej, korzystając z naszych usług, są Państwo w stanie między innymi:
  • wykończyć wnętrza,
  • docieplić budynki,
  • odśnieżyć dachy,
  • pomalować dachy,
  • wyremontować hale.
Dodatkowo, dzięki naszym podnośnikom są Państwo w stanie pielęgnować drzewa, a także zabezpieczać obiekty specjalnymi środkami antykorozyjnymi. Zastosowań jest mnóstwo i zależą one wyłącznie od Państwa potrzeb.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub do odwiedzenia nas osobiście w Ostrołęce. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Artykuły

Kiedy przydaje się podnośnik koszowy?
Kiedy przydaje się podnośnik koszowy?
Podnośnik koszowy przydaje się głównie w branżach takich jak energetyka, ale na tym jego użyteczność się nie kończy – skorzystają z niego m.in. ogrodnicy.
Do realizacji jakich prac niezbędny jest podnośnik koszowy?
Do realizacji jakich prac niezbędny jest podnośnik koszowy?
Usługi podnośnikiem koszowym to możliwość wykonania wszelkich prac budowlanych czy remontowych na wysokościach, ale też m.in. montaż reklam w formie billboardu.

Wideo

Kontakt

Kontakt And-Bud Andrzej Kulasiński

And-Bud Andrzej Kulasiński, Ostrołęka

Opinie (9)

Opinie o firmie And-Bud Andrzej Kulasiński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
5.0
27.05.2020
Ocieplanie domu z pomocą podnośnika koszowego przebiegło bardzo sprawnie. Na pewno w przyszłości wynajmę ponownie. Polecam!
Hubert
Hubert
5.0
26.03.2020
Usługi wysokościowe wykonane przez firmę And-Bud sprostały moim oczekiwaniom. Sam nie byłem w stanie odnowić elewacji naszego mieszkania. Firma pomogła nam. Cena za usługę nie była taka wysoka.
Patryk
Patryk
5.0
16.01.2020
Wynajęty podnośnik koszowy w znacznym stopniu pomógł mi w remoncie mojego domu. Było to wygodniejsze rozwiązanie od rusztowań i przede wszystkim bezpieczniejsze. Koszt wynajmu nie był duży, a malowanie elewacji okazało się bardzo proste.
Alwin
Alwin
5.0
29.11.2019
Przedsiębiorstwo Andrzeja Kulasińskiego to sprawdzona firma! Świadczy usługi wysokościowe na najwyższym poziomie. Polecam każdemu zainteresowanemu.
Janusz
Janusz
5.0
25.09.2019
Ostatnio moja firma wynajęła And-Bud do montażu reklam. Mieli zamontować kilka na wysokości. Spisali się bardzo dobrze. Jestem zadowolony z efektów wykonanej pracy.
Julian
Julian
5.0
09.07.2019
Jestem zadowolony z usług tej firmy. Przedsiębiorstwo And-Bud szanuje klienta. Zawsze dotrzymują umów i pracują terminowo. Wysoko cenię sobie takie zaangażowanie!
Ireneusz
Ireneusz
5.0
31.05.2019
Miałem przyjemność korzystać z usług firmy Andrzeja Kulasińskiego. Chciałbym bardzo pochwalić to przedsiębiorstwo. Pracownicy pracują na najwyższych obrotach i bardzo dobrze znają się an swojej pracy. Oby tak dalej!
Michał
Michał
5.0
26.03.2019
Wynająłem ostatnio tę firmę do drobnych prac remontowych. Muszę przyznać, że spisali się doskonale. Usługa została wykonana sprawnie i solidnie. Ode mnie leci wielki plus. Polecam.
Mira
Mira
5.0
14.01.2019
And-Bud to bardzo solidne przedsiębiorstwo! Polecam serdecznie!