Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5291549494
REGON: 750139823
Rok założenia:
2012

O firmie

Usługi ogólnobudowlane, Anbud Anna Koprowska, Błonie Firma remontowo-budowlana Anbud znajduje się w Błoniu, w województwie mazowieckim, niedaleko Warszawy. Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie już od 1998 roku. Wieloletnie praktyka w zawodzie skutkuje sprawną i szybką realizacją każdego zlecenia. Osobą decyzyjną w naszym przedsiębiorstwie jest Anna Koprowska. Codziennie pilnuje, by jakość świadczonych przez nas usług była możliwie najwyższa.szym przedsiębiorstwie jest Anna Koprowska. Codziennie pilnuje, by jakość świadczonych przez nas usług była możliwie najwyższa.

Oferta

Ofertę kierujemy przede wszystkim do wspólnot mieszkaniowych, firm administrujących budynkami, innych podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Podejmiemy się realizacji zarówno małych, średnich, jak i dużych zleceń.

Komu zlecić remont mieszkania lub lokalu usługowego w Błoniu?

Remont mieszkania lub lokalu usługowego w Błoniu można zlecić firmie Anbud. Przeprowadzamy również kompleksowe remonty domów, apartamentów, pomieszczeń użytkowych i budynków wielorodzinnych.
Prace wykonujemy w oparciu o własny, wysokiej jakości sprzęt. Posiadamy rusztowania i specjalistyczne pojazdy, dzięki którym sprawnie dowieziemy niezbędne materiały na miejsce realizacji usługi. Oddajemy je do dyspozycji wykwalifikowanym pracownikom. To połączenie skutkuje zadowalającym efektem końcowym i satysfakcją klientów. Naszym atutem jest również fakt, że prowadzimy współpracę z pracownią projektową i producentami materiałów budowlanych. Gwarantujemy wysoką jakość.

W czym specjalizuje się firma Anbud z Błonia?

Prowadzona przez nas firma Anbud z Błonia specjalizuje się między innymi w przeprowadzaniu prac dekarskich. Remontujemy stare pokrycia dachowe, wykonujemy naprawy i montujemy nowe pokrycia dachowe. Wykonane są z blachodachówki, blachy na rąbek, dachówki ceramicznej lub izolacji z papy. Zajmujemy się także dociepleniami budynków metodą mokrą, do których używamy styropianu lub wełny. Korzystamy z najlepszych na rynku materiałów, takich jak tynki sylikonowe, silikatowe, mineralne oraz strukturalne. Remontujemy elewacje, tarasy i balkony. Rewitalizujemy stare elewacje poprzez uzupełnienie tynków cementowo-wapiennych, zbrojenie zarysowań i pęknięć oraz montaż gotowych detali architektonicznych.

Dodatkowo zajmujemy się malowaniem klatek schodowych i układaniem gresu. Znamy się także na odwodnieniach liniowych. W okresie zimowym podejmujemy się sprzątania piwnic i odśnieżania dachów. Ponadto świadczymy drobne usługi alpinistyczne.

Zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy remontowej.

Marki i specjalizacje

Podczas prac używamy materiałów budowlanych pochodzących od renomowanych marek, na przykład Bolix, Ceresit, Caparol czy Finish Profiles.

Artykuły

Odnawiamy elewację. Jak to się robi? Poradnik
Odnawiamy elewację. Jak to się robi? Poradnik
Elewacja naszego domu jest też naszą wizytówką – dlatego musi być czysta i zadbana. Jak przeprowadzić remont elewacji? Poznaj etapy prac krok po kroku.
Najważniejsze etapy budowy dachu
Najważniejsze etapy budowy dachu
Budowa dachu wymaga fachowej wiedzy i umiejętności. To jeden z najważniejszych elementów budynku. Jak przebiega budowa dachu i na co należy zwrócić uwagę?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Anbud Anna Koprowska

Anbud Anna Koprowska, Błonie

Opinie (0)

Opinie o firmie Anbud Anna Koprowska