Elektroinstalatorstwo na najwyższym poziomie
Elektroinstalatorstwo na najwyższym poziomie, Amper Usługi Elektryczne Patryk Pasko, Ostrów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8181679091
REGON: 382841999
Rok założenia:
2019
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Amper to firma, której właścicielem jest Patryk Pasko. Świadczymy usługi elektryczne na najwyższym poziomie. Znajdujemy się w Ostrowie, w województwie podkarpackim.

Oferta

Naszą specjalnością jest elektroinstalatorstwo. Doskonale znamy się na instalacjach elektrycznych, wiemy, jak ważne jest ich prawidłowe zamontowanie i rozmieszczenie przewodów. Dlatego zapewniamy naszym Klientom wykonawstwo instalacji elektrycznych domowych i przemysłowych.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych elektryków. Posiadamy wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt, dzięki temu każdą pracę wykonujemy sprawie i dokładnie. Wykonujemy m.in. przyłącza do nowych budynków, a także instalacje w pomieszczeniach.

Oprócz tego wykonujemy pomiary elektryczne i montaż szaf elektrycznych, rozdzielnic prądu i przyłączy elektrycznych do nowego domu. Dodatkowo zapewniamy wynoszenie licznika, montaż gniazd, domofonów, bramofonów i instalacji alarmowych. W zakres usług wchodzi też modernizacja instalacji elektrycznych i ich wymiana.

Uzupełnieniem oferty jest serwis instalacji elektrycznych. Obejmuje on naprawę zarówno małych usterek, jak i dużych awarii.

Fachowo podchodzimy do każdego zlecenia. Gwarantujemy terminowość i rzetelność oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Amper .

Kontakt

Kontakt Amper Usługi Elektryczne Patryk Pasko

Amper Usługi Elektryczne Patryk Pasko, Ostrów

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Amper Usługi Elektryczne Patryk Pasko