Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5423455911
REGON: 523199152
Rok założenia:
2022

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Potrawy kuchni indyjskiej charakteryzują się niezwykłym aromatem, ale są też bogate w różnorodne sm...

O firmie

Firma "Amjad Abdullah Ahmed Al-Baham" figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5423455911. Firma ma numer REGON: 523199152.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Białystok w województwie podlaskim. Początek działalności firmy na rynku to 2022 rok. Przedsiębiorstwo znajduje się na Sobieskiego 26. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 15-014 Białystok. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 53.1389985N, 23.1751219E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: amjadalbaham@gmail.com. Branża Restauracje indyjskie to dziedzina, w której firma "Amjad Abdullah Ahmed Al-Baham" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"Amjad Abdullah Ahmed Al-Baham" oferuje obszerne menu smacznych dań, zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich oraz kompleksowe usługi gastronomiczne dostosowane do indywidualnych wymagań, w szczególności przy organizacji uroczystości rodzinnych i spotkań biznesowych. Kadra doświadczonych kucharzy to gwarancja całkowitego zadowolenia z przygotowanych dań, sprawiająca, iż każdy z odwiedzających to miejsce spędza czas w miłej atmosferze.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 797 398 828 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Amjad Abdullah Ahmed Al-Baham

Amjad Abdullah Ahmed Al-Baham, Białystok

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Amjad Abdullah Ahmed Al-Baham


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.