Najwyższa jakość usług porządkowo-sprzątających
Najwyższa jakość usług porządkowo-sprzątających, Amis Zakład Usług Porządkowych Anna Michalak, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 20:00
Wt.
08:00 - 20:00
Śr.
08:00 - 20:00
Cz.
08:00 - 20:00
Pt.
08:00 - 20:00
Sb.
08:00 - 20:00
Nd.
08:00 - 20:00
Dane rejestrowe:
NIP: 1180082453
REGON: 010197779
Rok założenia:
1993

O firmie

Zakład usług porządkowych Amis mieści się w Warszawie. Działamy od trzydziestu lat, specjalizując się w realizacji usług porządkowych i sprzątających. Zapoznajcie się z naszą ofertą.

Oferta

Oferujemy kompleksowe sprzątanie osiedli mieszkaniowych obejmujące między innymi sprzątanie klatek schodowych, mycie korytarzy i schodów, maszynowe mycie garaży podziemnych czy konserwację terenów zielonych, w tym koszenie trawy, przycinanie żywopłotów i inne prace.

W ramach sprzątania terenów zewnętrznych oferujemy zamiatanie chodników, placów czy parkingów, sprzątanie, mycie i dezynfekcję altanek śmietnikowych, zbieranie śmieci czy sprzątanie psich odchodów.

Zapewniamy stałe sprzątanie biur, magazynów, placówek służby zdrowia, hal produkcyjnych i innych obiektów. Dbamy o czystość powierzchni wykonanych z gresu, kamienia, marmuru czy terakoty. Sprzątamy w pomieszczeniach sanitarnych, kuchniach pracowniczych, prysznicach czy szatniach. Opróżniamy kosze na śmieci, wycieramy kurze z regałów i innych mebli oraz myjemy okna, gabloty i przeszklenia.

Zajmujemy się również praniem dywanów i wykładzin dywanowych, sprzątaniem po remontach, krystalizacją powierzchni kamiennych czy tworzeniem bożonarodzeniowych dekoracji ze sztucznego śniegu.

Potrzebujecie pomocy w sprzątaniu? Skontaktujcie się z nami!

Kontakt

Kontakt Amis Zakład Usług Porządkowych Anna Michalak

Amis Zakład Usług Porządkowych Anna Michalak, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Amis Zakład Usług Porządkowych Anna Michalak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.