Wysokiej klasy aparaty i urządzenia wspomagające słuch
Wysokiej klasy aparaty i urządzenia wspomagające słuch, Amilaut, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1231062326
REGON: 143154809

O firmie

Siedziba firmy Amilaut zlokalizowana jest w Warszawie. Specjalizujemy się w leczeniu słuchu. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2006 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Martyna Szajbner.

Oferta

Naszym nadrzędnym celem jest dobro każdego Pacjenta. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom, firma Amilaut oferuje fachową pomoc oraz poradnictwo z zakresu uszkodzeń słuchu i protezowania. Naszymi Pacjentami są zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Udzielamy pomocy każdej osobie, u której został stwierdzony niedosłuch. Proponujemy także ofertę dla firm oraz osób prywatnych, które pracują w hałasie (np.: dla muzyków lub osób uprawiających sporty wodne).

Posiadamy sprzęt diagnostyczny i wysokiej klasy aparaty słuchowe. Oferujemy także bogatą ofertę urządzeń wspomagających słuch, takich jak między innymi:
  • telefon dla osób niedosłyszących,
  • budzik,
  • wzmacniacz dzwonka,
  • wzmacniacz dźwięku ze sprzętu audio.
W naszej placówce zatrudnieni są specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Pracując z Pacjentem podchodzą indywidualnie do jego potrzeb, co zapewnia mu satysfakcjonującą poprawę jakości słyszenia. Zachęcamy Państwa do skorzystania z doradztwa naszych specjalistów. Nasi protetycy słuchu chętnie udzielają Państwu wszelkich informacji dotyczących: słuchu, badań słuchu, aparatów słuchowych oraz innych urządzeń wspomagających słyszenie.

Świadczymy również kompleksowe usługi, w skład których wchodzi między innymi:
  • naprawa aparatów słuchowych,
  • wypożyczanie aparatów słuchowych,
  • badanie słuchu dzieci,
  • dobór aparatu słuchowego,
  • test słuchu,
  • audiometria.
Oferujemy również duży wybór wkładek usznych, cyfrowych aparatów słuchowych, analogowych aparatów słuchowych, aparatów wewnątrzkanałowych i aparatów zausznych. Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową, w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zachęcamy również do kontaktu z firmą Amilaut, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy!

Marki i specjalizacje

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty renomowanych producentów Audio Service, Bernafon, Geemarc, Oticon, Phonak, Siemens, Starkey czy Widex.

Artykuły

Co znajduje się w ofercie firm zajmujących się diagnostyką i protezowaniem słuchu?
Co znajduje się w ofercie firm zajmujących się diagnostyką i protezowaniem słuchu?
W ramach świadczonych usług wykwalifikowany protetyk słuchu jest w stanie dokładnie zbadać jego sprawność i w przypadku nieprawidłowości dopasować aparat.

Wideo

Kontakt

Kontakt Amilaut

Amilaut, Warszawa

Opinie (6)

Opinie o firmie Amilaut

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maciuś C.
Maciuś C.
5.0
29.01.2019
polecam !!!!!!!!!!!!
Grzegorz
Grzegorz
5.0
28.05.2019
Przed zakupem zdecydowałem się wypożyczyć aparat słuchowy, aby móc wybrać odpowiedni. Fachowe doradztwo pracowników, szeroki wybór aparatów. Polecam.
Mati
Mati
5.0
13.03.2019
Rzetelność oraz terminowość to cechy, które wyróżniają firmę Amilaut wśród innych. Polecam serdecznie.
Jakub
Jakub
5.0
06.01.2019
Indywidualne podejście do Klienta zdecydowanie zachęca do skorzystania z ich oferty. Polecam!
Borys
Borys
5.0
12.11.2018
Współpraca z firmą Amilaut to przyjemność. Dysponują szerokim wyborem aparatów słuchowych renomowanych producentów. Polecam, pracownicy służą fachowym doradztwem.
Lilla
Lilla
5.0
16.09.2018
Bardzo profesjonalna firma, podjęli się naprawy aparatu słuchowego mojego taty. Wszystko przebiegło sprawnie, jestem zadowolona z usług firmy Amilaut. Na pewno jeszcze, w razie potrzeby, skorzystam z ich oferty. Polecam.