Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Kraków w województwie małopolskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Pijarska. Korespondencyjny kod pocztowy to: 31-015 Kraków. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 50.0653N, 19.93677E. Branża, w której specjalizuje się firma "Amerykańska. Restauracja" to Restauracje amerykańskie.

"Amerykańska. Restauracja" oferuje w swoim menu obszerny wybór dań mięsnych oraz bezmięsnych, a także kompleksowe przygotowanie ze świeżych i starannie dobranych składników specjalnych dań dostosowanych do indywidualnych życzeń przy organizacji uroczystości rodzinnych lub biznesowych. Wysokie umiejętności szefa kuchni oraz profesjonalna obsługa restauracji gwarantuje komfort naszym klientom.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 12 422 83 24 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Amerykańska. Restauracja

Amerykańska. Restauracja, Kraków

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Amerykańska. Restauracja