Obsługa księgowości, kadr i płac na najwyższym poziomie
Obsługa księgowości, kadr i płac na najwyższym poziomie, Am-Mix Marek Nowiński, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1180371364
Rok założenia:
2014

O firmie

Marek Nowiński jest właścicielem prowadzonego przez nas biura rachunkowego o nazwie Am-Mix, którego siedziba znajduje się w Warszawie. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług księgowych oraz rachunkowych w szerokim zakresie.

Oferta

Usługi rachunkowe i księgowe świadczymy już od kilku lat, dzięki czemu posiadamy spore doświadczenie w zawodzie, jak również obszerną wiedzę. Zadania wykonujemy na zlecenie Klientów indywidualnych, instytucji różnego rodzaju, a także podmiotów gospodarczych. Bardzo cenimy sobie Państwa zadowolenie.

Nasza kadra pracownicza to wykwalifikowani księgowi ze sporym doświadczeniem w zawodzie. Wszystkie zadania realizują z pełnym zaangażowaniem, by w jak największym stopniu spełnić Państwa oczekiwania. Zapewniamy pełną dyskrecję danych naszych Klientów.

Nasza oferta to na przykład:
  • pomoc przy zakładaniu firm,
  • rozliczenia podatkowe,
  • doradztwo podatkowe,
  • doradztwo w biznesie,
  • obsługa księgowa.
Dodatkowo zapewniamy prowadzenie spraw kadrowo-płacowych w pełnym zakresie. Jesteśmy w stanie tworzyć nowe umowy pracownicze, dokonywać ich rozliczeń, prowadzimy dokumentację pracowniczą, a także przygotowujemy świadectwa pracy. Tworzymy także wnioski o emeryturę i rentę.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Am-Mix z Warszawy.

Artykuły

Przeprowadź optymalizację podatkową firmy z biurem rachunkowym AM-MIX
Przeprowadź optymalizację podatkową firmy z biurem rachunkowym AM-MIX
Optymalizacja podatkowa opłacalna jest dla każdej firmy. Takie biura rachunkowe jak AM-MIX pomagają im obniżyć wysokość odprowadzanych do fiskusa podatków.

Wideo

Kontakt

Kontakt Am-Mix Marek Nowiński

Am-Mix Marek Nowiński, Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie Am-Mix Marek Nowiński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wiktor
Wiktor
5.0
16.05.2021
Korzystam z ich usług już od jakiegoś czasu i jeszcze ani razu nie zawiedli mojego zaufania. Z pewnością warto im zaufać.
Anna
Anna
5.0
30.03.2021
Bardzo przyjemnie współpracuje się z biurem księgowym Am-Mix. Zapewnia ono kompleksową obsługę księgową osób fizycznych i firm.