Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9680808667
REGON: 300979470
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Alwer to prężnie działające przedsiębiorstwo handlowe, którego siedziba znajduje się w Michałowie Drugim, w województwie wielkopolskim. Na lokalnym rynku funkcjonujemy od 2011 roku. Firmą zarządza Karol Bartoszek.

Oferta

Na polskim rynku działamy już od dziesięciu lat. Specjalizujemy się w sprzedaży opału. Od samego początku działalności ważna jest dla nas jakość oferowanego produktu, dlatego właśnie nasz węgiel pochodzi z najlepszych polskich kopalni. Oferta firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do różnego rodzaju firm.

W ramach oferty Klientom proponujemy:
  • ekogroszek
  • groszek
  • orzech
  • kostka
  • miał
  • niesort
Zapewniamy produkty o najwyższej kaloryczności, wysokiej wartości opałowej i niskiej zawartości popiołu i siarki, co bezpośrednio przekłada się na jego wydajność oraz dobre spalanie się.

Zatrudniana przez nas kadra pracowników doskonale zna branżę i w każdej sytuacji chętnie służy Państwu niezbędną pomocą. Dbamy o satysfakcję naszych Klientów dlatego zawsze staramy się być rzetelni i terminowi.
W trosce o Państwa komfort zapewniamy także zamówienia na telefon, dysponujemy bowiem własnym transportem, którym bezpłatnie dowiedziemy zakupiony towar we wskazane miejsce.

Dodatkowo nasza oferta obejmuje sprzedaż cementu workowego.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Alwer zlokalizowanej w w Michałowie Drugim.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Alwer PH. Karol Bartoszek

Alwer PH. Karol Bartoszek, Michałów Drugi

Opinie (0)

Opinie o firmie Alwer PH. Karol Bartoszek