Produkcja solidnych naczep do samochodów
Produkcja solidnych naczep do samochodów, Aluteam Polska sp. z o.o., Biała Podlaska

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 16:30
Wt.
07:30 - 16:30
Śr.
07:30 - 16:30
Cz.
07:30 - 16:30
Pt.
08:00 - 14:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5371403025
REGON: 030164971
KRS: 0000096670
Rok założenia:
1963

O firmie

Przedsiębiorstwo Aluteam Polska Sp. z o.o. mieści się w Białej Podlaskiej, na terenie województwa lubelskiego. Zajmujemy się sprzedażą komponentów do produkcji naczep samochodowych. Firma w 1995 roku została przejęta przez niemieckiego potentata Schneider Fahrzeug und Containertechnik GmbH.

Oferta

Zajmujemy się dystrybucją zabudów w postaci zestawów i komponentów, które są używane do produkcji naczep do samochodów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferujemy:
  • zabudowy przeczep,
  • aluminiowe ramy pośrednie,
  • ramy do naczep,
  • ramy pośrednie do zabudów kurtynowych,
  • ramy do zabudów kurtynowych.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych urządzeń, które umożliwiają nam wielozadaniowość.

Ponadto oferujemy rozwiązania takie jak, rolety do przyczep, technika kontenerowa, resory i agregaty osiowe, podpory i koła podporowe, elementy sprzęgające do traktorów oraz zabudowy sztywne w postaci zestawów.

Produkcja naszych zestawów oraz komponentów opierana jest na platformie CAD i procesach produkcyjnych wspieranych przez CNC. Trwałość produktów zapewniana jest poprzez gruntowne prace przygotowawcze oraz końcowe.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem. Zależy nam na Państwa satysfakcji z efektu końcowego. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Aluteam Polska w Białej Podlaskiej.

Kontakt

Kontakt Aluteam Polska sp. z o.o.

Aluteam Polska sp. z o.o., Biała Podlaska

Opinie (0)

Opinie o firmie Aluteam Polska sp. z o.o.