Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9441109021
REGON: 357027301
Rok założenia:
2009

O firmie

Przedsiębiorstwo Alteri rozpoczęło swoją działalność ponad 10 lat temu. Szkolimy psy w różnym wieku. Zatrudniamy świadczonych specjalistów, którzy pracują z pasją. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie.

Oferta

Organizujemy profesjonalne szkolenia psów. Wieloletnia praktyka w naszym zawodzie jest niezwykle ważna, ponieważ nabyte umiejętności procentują przy naszych kontaktach z czworonogami. Psy wytresowane przez naszych wyspecjalizowanych pracowników są znacznie bardziej posłuszne. Ponadto mogą one brać udział w rozmaitych wystawach i pokazach. Nie osiągnęlibyśmy pozytywnych rezultatów bez sporego zaangażowania, jakie wkładamy w codzienną pracę.

W skład proponowanych przez nas usług wchodzą między innymi:
  • podstawowe kursy posłuszeństwa,
  • zajęcia na torze przeszkód,
  • zajęcia poprawiające zręczność i węch,
  • organizowanie zajęć w grupach profilowych,
  • szkolenia z wykorzystaniem klikera,
  • zajęcia dla szczeniąt,
  • nauka kontroli emocji u szczeniąt.
Trenerzy psów w firmie Alteri posiadają ogromną wiedzę, którą wykorzystują podczas zajęć. Stosowane przez nich techniki szkoleniowe przynoszą wiele korzyści w bardzo krótkim okresie czasu. Podejmujemy się organizacji zajęć w grupach integracyjnych dla osób niepełnosprawnych, biorących czynny udział w szkoleniu i wychowaniu psa. W naszej ofercie znajdują się także szkolenia myśliwskie, zajęcia z tropienia użytkowego, indywidualne szkolenia czworonogów oraz pomoc w przygotowaniu ich do wystaw.

Z naszych usług korzystają również osoby, którym zależy wyłącznie na podstawowej tresurze, wspomagającej interakcje między właścicielem a psem.

Nasze kursy objęte są patronatem Polskiego Towarzystwa Etologicznego. Przygotowaliśmy szeroką ofertę dotyczącą kursów instruktorskich. Systematycznie staramy się też organizować warsztaty i spotkania tematyczne.

Zapraszamy do współpracy z Alteri. Profesjonalnie wyszkolimy Twojego pupila!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Alteri

Alteri, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Alteri