Budowa domów i sprzedaż materiałów budowlanych
Budowa domów i sprzedaż materiałów budowlanych, Alter-House Budowa domów Wiktor Ciesielski, Piotrków Trybunalski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7712239244
REGON: 100291744
Rok założenia:
2011

O firmie

Firma Alter-House rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku. Siedziba znajduje się w Piotrkowskie Trybunalskim. Właścicielem jest Wiktor Ciesielski. Zajmujemy się budową domów oraz sprzedażą materiałów budowlanych.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Głównym profilem naszej działalności są usługi budowlane. Specjalizujemy się w budowie domów pod klucz w stanie surowym otwartym lub zamkniętym. Realizacje wykonujemy na podstawie projektów budowlanych dostarczonych przez klienta.

Stawiamy konstrukcje składające się ze ścian nośnych ze stropami, dachu, komina, schodów wewnętrznych, więźby dachowej i pokrycia dachowego. Oprócz tego zabezpieczamy budynki przed czynnikami zewnętrznymi, wstawiając drzwi i okna. W docelowych lokalizacjach montujemy również ścianki działowe.

W Alter-House zajmujemy się też sprzedażą materiałów budowlanych. Oferujemy:
  • artykuły budowlane,
  • artykuły malarskie,
  • artykuły metalowe,
  • artykuły elektryczne,
  • artykuły hydrauliczne,
  • płyty kartonowo-gipsowe,
  • pokrycia dachowe,
  • ogrodzenia i panele,
  • kostkę brukową.
Klienci zakupią u nas taśmy malarskie, wałki, pędzle, wiertła, tarcze do drewna i metalu, kołki, wkręty, pręty gwintowane, kłódki, zamki, klamki, łańcuchy, haki, złącza, okucia i kątowniki. Mamy lampy led, przedłużacze bębnowe, nożyce do prętów stali, rury kanalizacyjne, pompy ciepła, armaturę sanitarną, rekuperatory i panele fotowoltaiczne.

Dodatkowo możemy zaproponować rusztowania modułowe, regały magazynowe, blaty, platformy, narzędzia i maszyny budowlane, oraz ogrodnicze. Posiadamy poziomice, młotki, betoniarki, agregaty prądotwórcze, taczki, glebogryzarki, grabie i szpadle.

W sprzedaży znajdują się także meble do biura, regały do garażu, organizery i pojemniki, kółka transportowe, wózki widłowe paletowe i magazynowe.

Szczegóły oferty zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy!

Zakres działalności

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Alter-House Budowa domów Wiktor Ciesielski

Alter-House Budowa domów Wiktor Ciesielski, Piotrków Trybunalski

Opinie (0)

Opinie o firmie Alter-House Budowa domów Wiktor Ciesielski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.