Budowa domów od fundamentów aż po dach
Budowa domów od fundamentów aż po dach, Alstal PPUH Jacek Jaworski Serwis i naprawa okien PVV I AL., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5261159788
REGON: 011909992
Rok założenia:
1996

O firmie

Przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowo-handlowe Astal zostało założone w 1996 roku. Oferujemy usługi budowlane. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, a osobą decyzyjną jest Jacek Jaworski.

Oferta

Oferta firmy Alstal skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm. Doświadczenie, jakie nabyliśmy podczas wielu lat praktyki zawodowej sprawia, że oferujemy bardzo szeroki zakres usług.

Usługi, jakie świadczymy to przede wszystkim:
  • rozbudowy,
  • wyburzenia,
  • tynki,
  • posadzki,
  • gipsowanie.
Ponadto zajmujemy się również budowaniem domów pod klucz (w technologii tradycyjnej i stalowej) obłożonych płytą warstwową, robotami wykończeniowymi domów, lokali i biur.

Wykonujemy również więźby dachowe i pokrywamy dachy papą termozgrzewalną, blachodachówką i dachówką ceramiczną. W skład naszej oferty wchodzą usługi remontowe, takie jak instalacje hydrauliczne i elektryczne, kładzenie glazury i terakoty, a także malowanie.

Wykonujemy konstrukcje aluminiowo-szklane, między innymi okna, drzwi, witryny, ogrody zimowe oraz fasady. Naprawiamy i serwisujemy okna z PCV czy aluminium. Ponadto dysponujemy specjalistycznym sprzętem do wykonywania prac remontowych i budowlanych oraz własnym transportem.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego zawsze realizujemy zlecenia zgodnie z ustalonymi wytycznymi i z indywidualnym podejściem.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty firmy Alstal.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Alstal PPUH Jacek Jaworski Serwis i naprawa okien PVV I AL.

Alstal PPUH Jacek Jaworski Serwis i naprawa okien PVV I AL., Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Alstal PPUH Jacek Jaworski Serwis i naprawa okien PVV I AL.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dawid
Dawid
5.0
03.09.2019
Gorąco polecam wszystkim skorzystanie z usług tej firmy. Bardzo bogata oferta, a przy okazji budowy domu od zera, konieczna jest pomoc specjalistów. Ja na takich trafiłem.