Specjaliści od leasingu
Specjaliści od leasingu, Alpina Leasing oddział w Białymstoku, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5441159287
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Firmę Alpina Leasing tworzą doświadczeni brokerzy specjalizujący się w finansowaniu środków trwałych poprzez leasing, kredyt lub pożyczkę. Nasz oddział w Białymstoku proponuje swoim klientom optymalne formy finansowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Już od wielu lat prowadzimy naszą działalność finansową z korzyścią dla klientów. Nasze usługi skupiają się wokół optymalnych i bezpiecznych rozwiązań finansowych, które dobieramy indywidualnie pod potrzeby konkretnego klienta. Zajmujemy się leasingiem, kredytami i pożyczkami. Staramy się tworzyć długotrwałe,oparte na zaufaniu relacje, zapewniając m.in. bezpłatną opiekę posprzedażową przez cały czas trwania umowy. Nasza aktualna oferta finansowania obejmuje:
  • samochody osobowe i ciężarowe do 3,5 t.,
  • motory i quady,
  • transport ciężki,
  • maszyny budowlane i drogowe,
  • maszyny i urządzenia,
  • maszyny rolnicze i leśne,
  • sprzęt medyczny,
  • sprzęt IT i wyposażenie,
  • jachty i motorówki,
  • nieruchomości.
Proponujemy także korzystną usługę leasing na start przeznaczoną dla firm rozpoczynających swoją działalność. Warta uwagi jest także usługa leasing All Inclusive zapewniająca stały zryczałtowany koszt obsługi samochodu przez cały okres użytkowania oraz z zachowaniem niskiej raty leasingowej. Jest to leasing z pełnym pakietem serwisowym w autoryzowanych stacjach obsługi także po zakończeniu okresu gwarancji.

Wyróżnia nas duże doświadczenie, ale także profesjonalne podejście do obsługi klienta. Zawsze szukamy dla Państwa najlepszych, możliwych rozwiązań. Mamy podpisane umowy z większością renomowanych firm leasingowych i banków, a także możliwość negocjacji indywidualnych warunków finansowania. Doskonale orientujemy się we wszystkich, aktualnych ofertach firm leasingowych i banków. Stawiamy na rozwój biorąc regularnie udział w szkoleniach produktowych, jesteśmy także świetnie zaznajomieni z obowiązującymi przepisami prawa, w tym przepisach podatkowych.

Nasi klienci mogą liczyć na załatwienie wszelkich formalności, jak wypełnianie wniosków, kompletowanie dokumentów, rejestracje samochodów, czy stały kontakt z Klientem. Gwarantujemy skuteczność działania i bezpieczeństwo transakcji oraz dojazd do każdego miejsca w kraju. Zawsze też dostępni są nasi specjaliści, którzy chętnie służą doradztwem i pomocą. Przez lata zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów i możemy się pochwalić licznymi referencjami.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy z firmą Alpina Leasing.

Artykuły

Samochód w leasing – czy to się opłaca?
Samochód w leasing – czy to się opłaca?
Samochód w leasingu jest doskonałym rozwiązaniem szczególnie dla firm. Pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Ale to nie jedyne korzyści. Sprawdź.

Wideo

Kontakt

Kontakt Alpina Leasing oddział w Białymstoku

Alpina Leasing oddział w Białymstoku, Białystok

Opinie (4)

Opinie o firmie Alpina Leasing oddział w Białymstoku

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Jasiek
Jasiek
5.0
04.05.2021
Solidna firma, zapewnili mi dobry leasing na maszyny, dostosowany do moich możliwości finansowych. Polecam.
Andrzej
Andrzej
4.0
28.03.2021
Dostałem za ich pośrednictwem leasing na kombajn i wygodne raty sezonowe. Rzetelna oferta.
Herbert
Herbert
5.0
06.01.2021
Wszystko zostało rzetelnie załatwione, mogłem liczyć na pełną pomoc w związku z dokumentami i całą procedurą. Naprawdę super firma.
Katarzyna
Katarzyna
5.0
20.11.2020
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona profesjonalizmem firmy Alpina Leasing. Nie podsunęli mi pierwszej lepszej oferty tylko znaleźli taką, która mi najbardziej odpowiadała. Po prostu fachowo i z podejściem do klienta.