Oferty leasingowe dla każdego
Oferty leasingowe dla każdego, Alpina Leasing Oddział w Białymstoku, Białystok

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5441159287
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Firma Alpina Leasing zajmuje się finansowaniem środków trwałych poprzez leasing, kredyt lub pożyczkę. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Białymstoku. Doświadczenie na rynku zdobywamy od 2013 roku. Jesteśmy zespołem młodych, doświadczonych i niezależnych brokerów, a naszym priorytetem jest budowa długotrwałych relacji z Klientami. Właścicielem firmy jest Adam Bejda.

Oferta

Głównym profilem działalności naszej firmy jest doradztwo w zakresie optymalnego wyboru finansowania, także w kontekście korzyści podatkowych Klienta. Możemy Państwu zaproponować finansowanie samochodów osobowych i dostawczych, maszyn rolniczych i leśnych, transportu ciężkiego oraz maszyn budowlanych, a także sprzętu medycznego. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i nowo powstałych firm.

Ponadto oferujemy kredyt na:
  • sprzęt IT,
  • wyposażenie biura i sklepu,
  • jachty,
  • motorówki,
  • pozostałe maszyny i urządzenia.
Finansujemy również nieruchomości. Jesteśmy zespołem niezależnych doradców, którzy działają na rzecz naszych Klientów. Posiadamy dostęp do ofert cenionych firm leasingowych i banków. Umożliwiamy negocjacje indywidualnych warunków finansowania.

Każdy Klient może liczyć na indywidualnie dopasowane pakiety ubezpieczeniowe, a także finansowanie sprzętów bezpośrednio sprowadzanych z zagranicy. Nasi specjaliści podejmą się, podczas realizacji zlecenia, wliczenia ubezpieczenia komunikacyjnego w raty leasingowe. Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, która zna się na swojej pracy. Zapewniamy kompleksową obsługę, a także pomoc w załatwianiu wszystkich formalności. Doradzimy w wypełnianiu wniosków, kompletowaniu dokumentów oraz w rejestracji samochodu.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest możliwość dojazdu do Klienta.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Alpina Leasing z Białegostoku.

Kontakt

Kontakt Alpina Leasing Oddział w Białymstoku

Alpina Leasing Oddział w Białymstoku, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Alpina Leasing Oddział w Białymstoku